adplus-dvertising

Terra Virtua Kolect (TVK) nedir, ne kadar? TVK coin geleceği hakkında yorumlar

NFT piyasası 2020 ve 2021 yılında muazzam bir artış yaşadı. Dolayısı ile NFT sektöründeki çözümlere gözler çevrildi. Gerçek dünyaya ait herhangi bir şeyi NFT haline getirip satabileceğiniz Terra Virtua platformu da yeni çözümler üretmeye ve ortaklıklarını genişletmeye başladı. Peki, Terra Virtua Kolect (TVK) nedir? TVK coin ne kadar? Uykusuz ve Terra Virtua Kolect (TVK) arasındaki bağlantı ne?
Takip et
Terra Virtua Kolect (TVK) nedir, ne kadar? TVK coin geleceği hakkında yorumlar
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Terra Virtua Kolect (TVK Coin), NFT kripto para ekosistemi yaratmıştır. TVK kripto paraları bu ekosistemin en temel kripto para birimidir.

NFT piyasası 2020 ve 2021 yılında muazzam bir artış yaşadı. Dolayısı ile NFT sektöründeki çözümlere gözler çevrildi. Gerçek dünyaya ait her hangi bir şeyi NFT haline getirip satabileceğiniz Terra Virtua platformu da yeni çözümler üretmeye ve ortaklıklarını genişletmeye başladı.

Terra Virtua’nın sahip olduğu Dijital koleksiyon platformunda kullanıcılar, NFT alabilir, satabilir ve sergileyebilirler. Peki, Terra Virtua Kolect (TVK) nedir? TVK coin ne kadar?

Terra Virtua Kolect (TVK) nedir?

Terra Virtua, 2017 yılında bir proje olarak oluşturuldu, ancak yardımcı program jetonu TVK yalnızca 16 Aralık 2021’de piyasaya sürüldü.

Terra Virtua; blockchain tabanlı, oyun ve film gibi eğlence hizmeti odaklı bir NFT pazaryeridir. Kullanıcılar, Terra Virtua ağında bulunan dijital koleksiyon ürünleri ile alım-satım işlemleri yapabilir. Ekosistem; bilgisayar, mobil, web, AR ve VR platformlarının tümünü kapsar ve bu platformlarla etkileşime izin verir.

VR özelliğiyle ön plana çıkan Terra Virtua; canlı etkinlik yayınları, sinema, e-spor turnuvaları gibi birçok yayına ev sahipliği yapar. Gamerlar için fırsatlar sunan platform, farklı oyun platformlarındaki ödeme sınırlamasını kaldırır. Böylece, kullanıcılar sınırsız ödeme imkanıyla ağ üzerinde oyun oynama ve oyun içi ödül kazanma avantajı elde eder.

Ayrıca şirketin ortakları arasında; Unity, Epic Games, Unreal Engine, Big Immersive gibi firmalar bulunmaktadır.

Ağın yerel tokenı olan TVK, ekosistemdeki ekonomik faaliyetlerin temelinde bulunur. Terra Virtua pazaryerinde bulunan ürünler, TVK token ile alınıp satılır. Canlı yayın izlemek, turnuvalara katılmak, oyun oynamak gibi faaliyetlerde TVK token ile ödeme yapılır. Staking mekanizması bulunan Terra Virtua’da kullanıcılar ödül kazanmak, çeşitli ayrıcalıklardan yararlanmak, NFT kazanmak gibi birçok getiri imkanı için TVK ile staking yapabilirler. TVK tokenın toplam arzı 1.2 milyar olurken dolaşımdaki arzı 88 milyondur.

Platform, içerikle etkileşim için AR ve VR ortamları dahil olmak üzere NFT’leri toplamak ve dağıtmak için benzersiz ve yeni bir pazar sağlamaya odaklanıyor. Terra Virtua, NFT içerik oluşturucularının tüketiciler ve markalarla dijital toplama yoluyla bağlantı kurmaları için yeni yollar hedefliyor. Terra Virtua platformu, en iyi eğlence markalarına, NFT yaratıcılarına ve koleksiyonculara çok platformlu bir ortamda özel içeriklerle etkileşimde bulunmaları ve bunları paylaşmaları için bir pazar sağlar.

Birçok blockchain ile ortaklıklarını genişleten ve kurumlar ile anlaşmalar yapan Terra Virtua, Ethereum blok zinciri çözümü ile başlamıştır. Oyun içi eşyaları kolaylıkla NFT yapıp satabileceğiniz bir pazar ve sayısız NFT ürün sahibi olan bu platformda her koleksiyonere göre NFT bulmak mümkündür. Pazar yerinde film, çizgi film, oyun, resimler ve daha fazlası bulunmaktadır. Oyuna dair eşyaların NFT’leştirildiği yada gerçek dünyadaki herhangi bir şeyin NFT’leştirildiği bu platformda işlem yapmak için ise gerekli olan şey ise sadece platforma üye olmayı gerektirir.

Terra Virtua’nın sahip olduğu TVK kripto parası, platformda kullanılabilir hale getirilmiştir. Platformda çeşitli fonksiyonlarda kullanılabilen TVK, sadece öylesine ticareti yapılabilen bir kripto para değil aynı zamanda platform ödemelerinde geçerli bir kripto paradır. Dolayısı ile TVK kripto parası sahipleri bu kripto para birimleri ile ödemeler yapabilmektedir.

Pazar yerinde film, çizgi film, oyun, resimler ve daha fazlası bulunmaktadır. Oyuna dair eşyaların NFT’leştirildiği yada gerçek dünyadaki herhangi bir şeyin NFT’leştirildiği bu platformda işlem yapmak için ise gerekli olan şey ise sadece platforma üye olmayı gerektirir.

Sahip olduğunuz bu cüzdanlar ile kolaylıkla Terra Virtua platformuna bağlanabilir istediğiniz ürünü alabilirsiniz. Aynı zamanda Google Play ve Apple Store’da indirebileceğiniz uygulamaya sahip olan TVK, kullanıcılara benzersiz ve kullanıcı dostu ara yüz sunmaktadır.

TVK coin ne kadar?

Terra Virtua Kolect bugünkü fiyatı ₺5,08 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺161.247.079 TRY. Terra Virtua Kolect son 24 saatte yüzde düştü. Anlık  sıralaması #352, piyasa değeri ₺1.107.032.692 TRY. Dolaşımdaki arz 219.201.959 TVK coin ve maksimum seviyede. 1.200.000.000 TVK coin.

Terra Virtua Kolect (TVK) nedir, ne kadar? TVK coin geleceği hakkında yorumlar

Terra Virtua Kolect (TVK) Grafiği

Terra Virtua Kolect (TVK) nedir, ne kadar? TVK coin geleceği hakkında yorumlar

Terra Virtua Kolect(TVK) Nasıl Alınır?

TVK bulunan borsalar arasında; Binance, UniSwap, BitMax, Bilaxy, AEX, Gate.io vardır.

Terra Virtua Kolect (TVK) nedir, ne kadar? TVK coin geleceği hakkında yorumlar

Terra Virtua Kurucuları Kimlerdir?

Gary Bracey, Terra Virtua’nın CEO’sudur. NFT platformunu kurmadan önce, Ocean Software’den Digimask’a (kurucusu olduğu) kadar çeşitli şirketlerden oyun sektöründe 35 yılı aşkın bir süre çalışmıştır. Bracey, hem Batılı hem de Asyalı izleyiciler için video oyunlarında çalışmış, video oyunları yaratmanın tüm yönlerinde deneyime sahiptir.

Jawad Ashra, Terra Virtua’nın kurucu ortağı ve CTO’sudur. Platforma katılmadan önce sigorta, enerji ticareti, risk yönetimi ve mobil uygulama sektörlerinde çalıştı.

Terra Virtua Kolect (TVK) Yorum, Geleceği Hakkında Analiz ve Yorum

Kripto fenomeni Ben Armstrong  NFT devi Ethernity’nin stratejik hamlelerinden olan Terra Virtua (TVK) ortaklığından etkilendiğini ekliyor ve “Geçmişte incelediğimiz bir diğer büyük NFT platformu ve token olan Terra Virtua, Ethernity ile stratejik bir ortaklık duyurdu. Bu iki proje birlikte NFT alanında lider olacak. Benim için heyecan verici zamanlar ve Ethernity, şu anda potansiyeli olan en iyi proje.” ifadelerini kullandı.

Terra Virtua, kullanıcıların hem çevrimiçi hem de sanal gerçeklik yoluyla deneyimlenebilen dijital sanata sahip olmalarına izin vererek, kullanıcıların dijital varlıkların keyfini arkadaşlarıyla birlikte çıkarmasına ve topluluk içinde ticaret yapmasına olanak sağlaması terra’yı öne çıkarmaktadır.

Terra Virtua platformu, NFT’lerin alım satımı ve satın alınması için bir ticaret platformuna, artırılmış gerçeklik ile birlikte NFT’leri kullanmak için bir mobil uygulamaya ve NFT’leri 3D ortamlarda görüntülemek için bir PC uygulamasınada sahiptir.

Terra Virtua’nın sahip olduğu TVK kripto parası, platformda kullanılabilir hale getirilmiştir. Platformda çeşitli fonksiyonlarda kullanılabilen TVK, sadece öylesine ticareti yapılabilen bir kripto para değil aynı zamanda platform ödemelerinde geçerli bir kripto paradır. Dolayısı ile TVK kripto parası sahipleri bu kripto para birimleri ile ödemeler yapabilmektedir.

Bir çok kripto paranın işlevleri yoktur. Terra Virtua platformunun sahip olduğu TVK kripto parasının ise işlev kazanması ve platform ödemelerde kullanılması olumludur.

NFT piyasasının gelişmesi ile birlikte daha çok insanın bu piyasaya yönelmesi ile birlikte daha fazla kullanıcı TVK kripto parasını tutacak ve buralardan koleksiyon alacaklardır. NFT piyasası eğer bir gün ana akım haline gelirse bu tür kripto para birimlerine olan daha da artacaktır.

Kullanıcı yorumları

sanatta her zaman para vardır” diyerek az da olsa hodl eylediğimdir.

midtown madness grafikler yerine adam gibi sanat işlerini seçseler keşke çünkü şu an bayaa şansa yaşıyor gibiyiz.

birçok arkadaş fiyat ile ilgili soru soruyor. proje ekibi ve proje ile ilgili hiçbir kaygım yok, tek kaygım genel piyasa yönünün olumsuza/büyük düzeltmelere dönmesi ile birlikte tvk haber akışı ve gelişmelerin fiyata etkisiz kalması olabilir çünkü genel bir kırmızı piyasada haber akışının etkisi olmadığı gibi genel yatırımcı hareketleri de hep satış ağırlıklı oluyor. son 3 haftada ne yazık ki yeşil piyasada pozitif fiyatlanamadı ve tam aksi değer kaybetti. bunda gerek usdt eşinin olmamasından dolayı düşük hacimli işlem görüyor olması ve nft tarafındaki aşırı fiyatlanmanın düzeltmesinin etkisi oldu. umarım bu roadmap’i etkisiz kılacak piyasa şartları ile karşılaşmayız.

nft rüzgarına kapılıp yükselir umudu ve birazda uykusuz dergisi ile olan haberlerinden dolayı sempati duyduğum alt coin.

Terra Virtua Prestige Nedir?

TVK’nın elde tutulmasına dayalı bir sadakat programı. İşte nasıl çalışacağının bir özeti. Belirli sayıda TVK sahibi olduğunuzda, bir dizi faydayı ortaya çıkaran Terra Virtua Prestige’in bir üyesi olursunuz. Ne kadar çok TVK tutarsanız, ayrıcalıklar o kadar iyi olur! Bu tür örnekler:

Seçili yeni sürümlerde indirimler

Seçili yeni sürümlere erken erişim

Hangi koleksiyonları görmek istediğinize oy verin

Özel önizleme etkinliklerine davetiyeler

FanCave ve TerraDome için özel benzersiz özellikler

Herkese açık olmayan benzersiz koleksiyonlara erişim

Yaratıcılar, sanatçılar vb. İle özel sanal etkinliklere davetiyeler.

Eşsiz koleksiyonlar kazanmak için özel etkinlikler

Terra Virtua Ödülleri Nelerdir?

Platformu ne kadar çok kullanırsanız, ödül yolunda o kadar çok engel olursunuz. Bu sadece ticaret hacmine bağlı olarak tokenlerinizi düşürmek anlamına gelmez. Bunun bir çok şeyden eğlenceyi aldığını ve sistemin oyun oynamasına izin verdiğini düşünüyoruz. Daha derin bir düzeyde dahil olmanızı istiyoruz!

Yaklaşan oyunlaştırma katmanlarımızla, görevleri tamamlayabilecek, yarışmaları tamamlamak için IP ile çalışabilecek, liderlik tablolarını kazanabilecek, rozetleri kazanabilecek, en iyi koleksiyon parçalarını oluşturabilecek, en yüksek teklifi verebilecek ve normal TVK ve NFT ödülleri almak için çok daha fazlasını yapabileceksiniz. Bazı gerçekten harika ödül mekanizmalarıyla birlikte, ortak küratörlü galerilerin ve alanların yönetimine katılma fırsatları olacak!

Kolect’imle Ne Yapabilirim?

Kolect, ayrıcalıklar, deneyimler ve fırsatlar dünyasının kapılarını açan Terra Virtua’nın yakıtıdır. Orada olanın en iyilerini alıyor ve onu harika bir sosyal, hayran merkezli ekosisteme sarıyoruz. Zamanla aşağıdakileri içeren özellikleri kullanıma sunacağız:

Prestij Kulübü
NFT airdropları, tahsil edilebilir ödüller, önizlemeler, TVK bonusları ve ekstra platform özellikleri kazanmak için özel Terra Virtua Prestige kulüplerimize katılmak için TVK’ya bahis yapın.

Ödüller
Platformda ne kadar çok şey yaparsanız, o kadar çok ödül kazanabilirsiniz. Yarışmaları, görevleri tamamlayın, ticaret yapın, yönetin ve küratörlük yapın ve NFT ve TVK ödülleri kazanın!

Oluşturmak
Terra Forma araçlarımızı kullanarak kendi dijital koleksiyonlarınızı ve hayran jetonlarınızı oluşturun. Platformumuzda markanızı güçlendirin veya kreasyonlarınızdan ve becerilerinizden para kazanın.

Çiftlik
Başka hiçbir yerde bulunmayan özel, takas edilebilir NFT’leri üretmek için TVK’yı kullanın!

Uykusuz Dergisi ve Terra Virtua Kolect (TVK) ile NFT Çalışması

Bilindiği gibi son günlerde özellikle sanatçılar NFT akımına dahil olmaya başladı. Hem dijital dünyaya daha çok adapte olmamız hem de pandemi gibi etkiler, sanatçıları olumsuz etkilemişti. Bu anlamda NFT’ler, sanatçıların bir nevi kurtarıcısı oldu diyebiliriz. Artık insanlar, eserleri dijital olarak satın alma imkanı bulabiliyor. Bunun yanı sıra NFT’lerin gelecekte farklı birçok kullanım şeklinin daha ortaya çıkacağı da aşikar.

Türkiye’nin en önemli karikatür dergilerinden birisi olan Uykusuz’un, NFT akımına dahil oldu. Uykusuz,  yaptığı güncellemeyle, NFT galerisinin hazırlanmasında sona yaklaştıklarını belirtti.

Uykusuz, Terra Virtua Kolect ile yaptığı anlaşmayla, NFT dünyasına giriş yapıyor. Dergi, NFT karikatür galerisi için lansmanın çok yakın olduğunu duyurdu. Derginin Twitter üzerinden yaptığı açıklama şu şekilde:

Terra Virtua Kolect (TVK) nedir, ne kadar? TVK coin geleceği hakkında yorumlar

“Uykusuz NFT galerimizin hazırlıklarını tamamlamak üzereyiz. Terra Virtua ile dün yaptığımız toplantı çok verimliydi. Yakında galerimizin online lansman tarihini duyuracağız.”

Terra Virtua Kolect (TVK) nedir, ne kadar? TVK coin geleceği hakkında yorumlar

Terra Virtua Kolect (TVK) Son Durum

Terra Virtua Kolect fiyatı BTC 0,00001USD 0,65
24 saat Düşük BTC 0,00001USD 0,59
24 saat Yüksek BTC 0,00001USD 0,66
24 saat fiyat değişikliği +4,54%
7 gün fiyat değişikliği -9,61%
14 gün fiyat değişikliği -21,80%
30 gün fiyat değişikliği -19,99%
200 gün fiyat değişikliği ?%
1 yıl fiyat değişikliği ?%
24 saat ticaret hacmi BTC 349USD 20.996.900
Piyasa Değeri BTC 2.350USD 141.516.000
24 saat piyasa kapitalizasyon değişikliği USD 6.191.500
Mevcut Arz TVK 219.202.000

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.