Terminatör: Kara Kader Vizyona Girdi! Türkçe Altyazılı Fragman

Terminatör efsanesi beyaz perdeye geri döndü ve vizyondaki yerini aldı. İşte merakla beklenen filme dair her şey…

James Cameron’ın imzasının bulunduğu orijinal Terminatör serisinin devam filmi olarak kabul edilen Terminatör: Kara Kader, vizyondaki yerini aldı. Orijinal filmleri severek izlemiş olan eleştirmenler de Terminatör: Kara Kader’e tam not verdi. Terminator: Dark Fate’in altyazılı fragman ise heyecan yaratıyor.

TERMİNATÖR GERİ DÖNDÜ

Sinemaseverlerin merakla beklediği Terminatör: Kara Kader’in konusu ise oldukça heyecan verici. İşte filmin konusu: Terminatör: Kara Kader, gelecek zamanlardan gelen Terminatörlere karşı zorlu bir mücadeleye giren Sarah Connor’ın hikayesini anlatıyor. Sarah Conor’ın Mahşet Günü’nü engellemesinin ve insan ırkının kaderini yeniden belirlemesinin üzerinden seneler geçmiştir. Dani Ramos, kardeşi ve babasıyla ile birlikte Mexico City’de kendi halinde yaşayan bir kadındır. Fakat gelecekten süper asker özelliklerine sahip olan Rev-9 adındaki yeni bir Terminatör, Dani’yi öldürmek üzere geçmiş zamana gelir. Dani’nin kurtulma şansı, Grace ve Sarah Conor’a bağlıdır. Grace de gelecekten gelen bir süper askerdir. Bu sırada Rev-9, hiçbir şeyi umursamadan hedefine giden yolda karşısına çıkan her şeyi yok ediyordur. Dani, Grace ve Sarah’nın yolu sonunda T-800’e düşecektir. Sarah’nın geçmişi, hepsinin tek umudu olur.

ARNOLD SCHWARZENEGGER’SİZ TERMİNATÖR MÜ OLURMUŞ?

Terminatör serisinin sevilen karakteri Sarah Conor rolü ile Linda Hamilton ve serinin yüzü haline gelen Arnold Schwarzenegger bir kez daha Terminatör: Kara Kadar için bir araya geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı