Terim, Emre’den Söz Alınca Yönetime Talimat Verdi

Sorunları yıldızları parlatması ile bilinen Fatih Terim, Emre Mor transferinde başrol oynadı. Başarılı çalıştırıcının genç futbolcudan söz aldıktan sonra transferine onay verdiği ortaya çıktı.

Transferin hızlı takımlarından Galatasaray, oynadığı futboldan çok saha dışındaki hareketleri ile gündeme gelen Emre Mor’u kadrosuna kattı. Bir dönem oynadığı futbolla dünya devlerini peşine takan Emre’nin Fatih Terim’in talimatıyla takıma kazandırıldığı ortaya çıktı.

Galatasaray transferde büyük kumar oynadı. Gittiği takımlarda disiplinsiz hareketleri nedeniyle hocalar tarafından kadro dışı bırakılan Emre Mor, yeni sezonda sarı-kırmızılı formayı terletecek. Hem milli takım da hem de Borussia Dortmund’da sergilediği performansla dikkatleri üzerine çeken Emre, çıkışını uzun süre devam ettiremedi. Son dönemlerde oynadığı futboldan çok özel hayatındaki skandallar ile gündeme gelen genç yıldız, eski günlerine geri dönmek için Galatasaray’ın yolunu tuttu.

TERİM, SÖZÜ ALIP TALİMATI VERDİ

Fatih Terim ile aralarında özel bir bağ olan Emre Mor’un sarı-kırmızılı takıma transferinin detayları da netleşmeye başladı. Terim ile özel bir görüşme yapan Emre’nin tecrübeli çalıştırıcıya özel hayatına dikkat edeceğine dair söz verdi. Uzun süren görüşmenin ardından Terim, genç futbolcunun söyledikleri karşısında ikna oldu. Bu görüşmenin ardından yönetime talimat veren Terim, genç yıldızı takıma kazandırdı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı