Tepki Çeken Paylaşımın Ardından, Aslantuğ Cephesinden Açıklama Geldi

Mehmet Aslantuğ’un oğlunun ayaklarını aracın camından dışarı sarkıttığı görüntüleri paylaşmasının ardından tepkilerin hedefi olmuştu. Gelen tepkilerin üzerine Aslantuğ cephesinden  olayla ilgili açıklama geldi.
Takip et
Tepki Çeken Paylaşımın Ardından, Aslantuğ Cephesinden Açıklama Geldi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan çiftinin oğulları arabada çekilmiş fotoğrafı ile eleştirilerin odağı olmuştu. Babası Mehmet Aslantuğ’un kullandığı aracın camından ayaklarını dışarı uzatarak yolculuk yaptığı fotoğrafı, oyuncu sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Paylaşımdan kısa süre sonra Mehmet Aslantuğ takipçilerinin tepki ile karşılaşmıştı.

CAN ASLANTUĞ’DAN AÇIKLAMA GELDİ

Olayın kısa süre sonra yankı bulmasının ardından çiftin oğlu Can Aslantuğ kendisine ve babasına yapılan eleştirilere cevap verdi. Sosyal medya üzerinden cevap veren Aslantuğ, takipçilerinden özür diledi. Aslantuğ, hakkında çıkan haberlerin bir fotoğrafını paylaşarak "Şaka amaçlı boş arazi yolunda çok düşük hızda yapmıştık. Yoksa bu tür bir davranışla yolculuk yapmayacak kadar terbiye sahibiyiz. Yanlış anlaşıldıysa özür dilerim." ifadelerini kullandı.

Tepki Çeken Paylaşımın Ardından, Aslantuğ Cephesinden Açıklama Geldi

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.