Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç Fabrika Ziyaretinde

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Eskişehir’deki fabrikaları ziyaret etmeye devam ediyor. Ataç Eskişehirli sanayiciler ve iş adamlarıyla bir araya geldi.

Eskişehir’in Tepebaşı İlçesi Belediye Başkanı olan Ahmet Ataç, Eskişehir’de faaliyet gösteren fabrikaları ziyaret etmeye devam ediyor. Ataç bugün, Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyetlerine devam eden Knauf Insulation A.Ş. fabrikasını ziyaret etti. Firma yetkilileri ile görüşen Belediye Başkanı Ahmet Ataç, üretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

TEPEBAŞI BELEDİYE BAŞKANI ATAÇ, FABRİKALARI DENETLİYOR

Bölgenin kalkınması ve gelişebilmesi için fabrikaların rolünün ne derece önemli olduğuna vurgu yapan Başkan Ataç, ziyaret ettiği fabrikaların yetkililerinden üretim çalışmaları hakkında bilgi aldı. Fabrika sayısının ve niteliklerinin arttırılması gerektiği konusunda fikirlerini beyan eden Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, bölgesel kalkınmanın fabrikalaşmadan geçtiğine vurgu yaptı.

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç Fabrika Ziyaretinde

Belediye Başkanı Ahmet Ataç, ziyaret ettiği fabrikanın yetkililerine devrim arabasının camdan maketini hediye ettikten sonra yetkililerle hatıra fotoğrafı çektirerek fabrikadan ayrıldı. Başka Ataç işçilere de kolay gelsin mesajında bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı