adplus-dvertising

Temizlik yapan kadının içinde işitme cihazı olan çantası çalındı

Avcılar’da, kimliği belirsiz bir kişi temizlik yapan 53 yaşındaki kadına ait içinde duyma cihazı olan çantayı çaldı. Çalınan cihaz sebebiyle kulağı işitmeyen kadın şikayetçi olurken, hırsızın çantayı çaldıktan sonraki rahat tavırları güvenlik kamerasına yansıdı.
Takip et
Temizlik yapan kadının içinde işitme cihazı olan çantası çalındı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, 9 Mayıs Pazartesi günü Avcılar Merkez Mahallesinde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, bir apartmanda temizlik yapan 53 yaşındaki Yepile Karakoç, çantasını bodrum katındaki merdivenlere bıraktı. Bu sırada kimliği belirsiz erkek bir şahıs, aşağıya inip poşet içinde duran çantayı alıp, asansöre bindikten sonra kaçtı. O sırada temizlik yapan kadın, bina sakinleri diyerek seslenmedi.

Temizlik yapan kadının içinde işitme cihazı olan çantası çalındı

Sonrasında hırsız, içinde çanta olan poşeti kucağına alıp sakin bir biçimde uzaklaştı. İşini bitiren Karakoç, içinde 7 bin TL değerinde duyma cihazı ve minibüs parasının içinde olduğu çantasını almaya gittiğinde yerinde olmadığını gördü. Bunun üstüne iş yerlerine sorup, güvenlik kameralarını inceledi. Kamerada bir şahsın aldığı poşetle sakin bir biçimde olay yerinden uzaklaştığı görüldü.

Kadın daha sonra polise gidip şikayetçi olan 53 yaşındaki Yepile Karakoç, “Çantamı almış gitmiş. Aşağıya indim çantamı arıyorum yok. Sordum binadakilerine kimse almaz zaten çantayı, çantayı ne yapacak. Aradım taradım yok, sonra kameradan baktık ki, çantam çocuğun elinde gidiyor. İçinde duyma cihazım var bir de binanın ve evimin anahtarı var. Bir kulağım duymuyor. Üzüldüm, cihazıma üzüldüm, 7 bin TL’ye aldım o zaman bir tanesini, şuanda daha pahalı. Şuanda bir kulağımda var diğerinde yok, sağ kulağımla duymuyorum” anlattı.

Şikayetçi olan kadın, kulak işet cihazının bulunmasını istiyor.

Medeni Topaloğlu

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.