adplus-dvertising

Temel Karamollaoğlu’ndan KHK’lılara Af Hazırlığı Açıklaması

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmesinde, KHK'lılara af çıkabileceği intibasının doğduğunu söyledi.
Takip et
Temel Karamollaoğlu’ndan KHK’lılara Af Hazırlığı Açıklaması
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmesin detaylarını anlattı. Karamollaoğlu görüşmede KHK’lılar için bir af hazırlığı içinde olunduğu intibasını hissettiğini söyledi.

KHK’LILARA AF HAZIRLIĞI MI VAR?

Karamollaoğlu, Erdoğan’ın söz hususu hazırlığı hakkında şunları kaydetti: “Ben şunu söyledim, bugün 150 bin kadar KHK ile vazifelerinden alınmış insan var. Ayrıca farklı kanaatlerle ceza almış ya da itham altında insan var. Bunların içerisinde mahkemeye gidip masum olduklarını kanıtlayıp vazifelerine dönemeyenler var. Başka işle uğraşamıyorlar. Ben ‘Bunun üstesinden gelinmesi gerek, bunu yapacak olan sizsiniz, bu af yoluyla da olabilir. Kendiniz birtakım çalışmalar yürütüyorsunuz, bu mağduriyetlerin gecikmeden giderilmesine gereksinim var’ dedim. Net olarak bir ifade kullanmamasına karşın bu hususta birtakım hazırlıkların olduğu intibası bende doğdu.”

Temel Karamollaoğlu’ndan KHK’lılara Af Hazırlığı Açıklaması
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.