Temel Karamollaoğlu’ndan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Destek

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Birleşmiş Milletler'de yaptığı konuşmayı desteklediğini açıkladı.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Birleşmiş Milletler’de (BM) yaptığı konuşma ilgili, “BM toplantısında Sayın Cumhurbaşkanının ortaya koyduğu tavrı önemsiyoruz. Dünyaya tekrar haykırdı. ‘Dünya 5’ten büyüktür’ diye.” açıklamasını yaptı.


CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN KONUŞMASINA DESTEK VERDİ

Karamollaoğlu, partisinin Balgat’ta yer alan eğitim merkezinde yaptığı basın toplantısında, gündem ile alakalı açıklama yaptı. Adana’da polis otobüsüne dönük olarak bombalı terör saldırısını lanetleyen Karamollaoğlu, yaralanan çevik kuvvet polisleri ve vatandaşlara acil şifalar diledi. Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Başkanı Donald Trump’ın Birleşmiş Milletler’deki açıklamalarını da eleştiren Karamollaoğlu, “Amerika, hangi bölgeye sorun çözmek için girmişse oraya kan ve gözyaşı taşımıştır. Herkes bilsin ki dünyada huzur olmadan Amerika’da da huzur olmaz.” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın BM’deki açıklamalarında çok güzel yerlere temas ettiğini söyleyen Karamollaoğlu, “BM toplantısında Sayın Cumhurbaşkanının ortaya koyduğu tavrı önemsiyoruz. Dünyaya tekrar haykırdı. ‘Dünya 5’ten büyüktür’ diye. Dünya 200 kadar ülkeden meydana geliyor, tabiki büyüktür.” diye konuştu.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı