Temel Karamollaoğlu canlı yayında seçim sorusunu duyunca çileden çıktı!

Canlı yayınlarda genelde sakin üslubuyla tanınan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, önceki gün katıldığı bir yayında gelen soru üstüne sinirlerine hakim olamadı. Yeni Akit Gazetesi yazarı Hacı Yakışıklı’nın “Erken seçim olursa adayınız kim olacak? Apar topar mı karar vereceksiniz?” sorusunu yanıtlayan Karamollaoğlu sinirli bir biçimde “Bu boş bir iş” ifadelerini kullandı.
Takip et
Temel Karamollaoğlu canlı yayında seçim sorusunu duyunca çileden çıktı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu‘nun önceki gün Haber Global ekranlarında katıldığı programda enteresan anlar meydana geldi. Genelde yayınlardaki sakin üslubu ile tanınan Karamollaoğlu, gelen bir soru üstüne sinirlerine hakim olamadı.

“APAR TOPAR MI KARAR VERECEKSİNİZ?”

Muhalefetin devamlı gündeme getirdiği erken seçim konusunun konuşulduğu esnada Yeni Akit Gazetesi yazarı Yakışıklı’nın “Erken seçim kararı alındığı zaman da 3 ay içinde adayınız kim olacak sorusu akla geliyor. Apar topar mı karar vereceksiniz?” sorusu canlı yayında tansiyonu yükseltti.

“NE DEMEK APAR TOPAR”

Erken seçimin yapılmasının yararlı olacağını ama bu kararı Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın vereceğini söyleyen Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu “Karar verilmeden neden bunun üstüne durulsun ki. Ne demek apar topar. Benim anladığım istiyor ki AK Parti, ‘Bugünden adayınızı çıkarın. Seçime kadar ben onun iflahını keserim’ diyor” ifadelerini kullandı.

Bunun üstüne Yakışıklı da “Yıpranır diyorsunuz yani. Peki, 20 senedir Cumhurbaşkanı Erdoğan en favori aday olarak yıpranmıyor da sizin adayınız neden 3 ayda yıpranıyor? Efendim, siz yıpranacak bir aday mı göstereceksiniz?” diyerek sordu. Karamollaoğlu ise bu soruya “Erdoğan favori ligden düştü gibi görünüyor” yanıtını verdi.

KARAMOLLAOĞLU: BU BOŞ BİR MÜZAKARE

Yakışıklı’nın sözleri üstüne sinirlendiği görülen Saadet Partisi lideri, kelimeleri söylerken dili dolaşarak “Şuanda bu o kadar boş bir müzakere ki. Biz olmayan bir meselenin üstünde fikir yürütüyoruz. Bu boş bir iş. Yok ki bir aday henüz. Dur bakalım. Bu mesele niye bu kadar ilgilendiriyor. Bırakın onlar düşünsün. Sen niye bu kadar yoruluyorsun.” diyerek konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.