Temel Karamollaoğlu, Ahmet Davutoğlu ile Görüşecek

Geçtiğimiz günlerde Ali Babacan ile görüşen Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu, Ahmet Davutoğlu ile de görüşeceğini söyledi.

Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu, yeni parti kurma çalışmaları yapan eski AK Partili bakan Ali Babacan’la görüşmüştü. Karamollaoğlu katıldığı canlı yayında eski AK Partili başbakan Ahmet Davutoğlu ile de bir araya geleceğini duyurdu.

“AHMET DAVUTOĞLU İLE DE GÖRÜŞECEĞİM”

Temel Karamollaoğlu katıldığı TV5 canlı yayınında eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ile görüşeceğini “İlerleyen hafta Sayın Ahmet Davutoğlu ile de bir araya geleceğim. Daha sonra da sendikalar, meslek odaları gibi sivil toplum kuruluşlarını da ziyaret edeceğim” sözleriyle duyurdu.

Karamollaoğlu, “Biz kimseden ayrılmadık. Bugün iktidarda olan arkadaşlar bizden ayrıldılar. Bu sebeple kimse bizi ihanetle itham edemez” dedi.

ALİ BABACAN’DAN AÇIKLAMA

Sistem tartışmaları ile ilgili de konuşan Karamollaoğlu, “Biz Cumhurbaşkanlığı Sistemine değil, ‘adli denetimsiz’ Cumhurbaşkanlığına karşıyız” dedi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ve Eski Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, yeni parti çalışmalarını görüşmek için bir araya geldi. Babacan, görüşme ardından gazetecilere verdiği demeçte, “Türkiye’nin geleceği için lider ziyaretleri” çerçevesinde kendisini ziyaret eden Karamollaoğlu’na teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı