TEM’de Tır Kazası Trafiği Kilitledi

Kocaeli’nin Körfez ilçesinin TEM Otoyolu geçişinde hafif ticari bir aracın aniden şerit değiştirmesi sebebiyle, araca çarpmamak için direksiyonu bariyerlere kırdığı iddia edilen tır şoförü, tırın bariyerlere çarpıp devrilmesine neden oldu.

Kocaeli Körfez ilçesi TEM Otoyolu geçişinde iddialara göre Zeliha Yağcı kontrolündeki hafif ticari araç şerit kontrolü yapmadan şeridini değiştirdi. Hemen yanındaki tırı görmediği iddia edilen Zeliha Yağcı’nın aracına çarpmak istemeyen tır şoförü Şahin Köse, direksiyonunu sağa kırdı. Bariyerlere çarpan tır devrildi.

ŞANS ESERİ YARA ALMADAN KURTULDULAR

Manevra yaptığı esnada Zeliha Yağcı’nın aracına çarpmaktan kurtulamayan tır Şoförü, bariyerlere çarptıktan sonra devrilen tırın içinde metrelerce sürüklendi. Hafif ticari aracın şoföür Zeliha Yağcı ile tır şoförü Şahin Köse şans eseri olayda yara almadan kurtuldular.

Kendi imkanlarıyla araçlarından çıkan şoförler, olay yerine gelen polis ekiplerine ifade vermek için emniyete götürüldü. Tırdan akan yağ ve mazot 1 saat içinde temizlendikten sonra yol trafiğe tekrar açıldı. Tır, bölgeden vinçle kaldırıldı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı