Tem Otoyolu’nda Tanker Devrildi, Yol Kapatıldı

İstanbul Tem Altınşehir Viyadüğü’nde devrilen gaz tankeri, yolun trafiğe kapatılmasına neden oldu. Kapatılan tüm şeritler, tankerin yoldan vinç yardımıyla kapatılmasının ardından tekrar trafiğe açılacak.

İstanbul Tem Otoyolu’nda 07.30 saatlerinde bir gaz tankeri yola devrildi. Tem Altınşehir Viyadüğü’nde yaşanan kaza sonucu bütün şeritler trafiğe kapatıldı. Kapanan viyadükte tankerin kaldırılıması işleminin ardından trafiğin eski haline dönemsi bekleniyor.

Henüz bilinmeyen bir sebeple yaşanan kazada, şoför araçtan yaralı olarak çıkartıldı. İstanbul-Edirne  istikametinde yaşanan kaza sonrası yolda uzun kuyruklar meydana geldi.

DEVRİLEN TANKER GAZ TAŞIYORDU

Olay yerine gelen itfaiye, polis ve sağlık ekipleri yolun güvenliğini sağladıktan sonra şoföre ve tankere müdahale ettiler. Devrilen tankerin gaz taşıması ise olası bir patlama ihtimaline karşı ekipleri, daha dikkatli bir şekilde çalışmaya yöneltti. Kapanan trafik sebebiyle oluşan uzun kuyruklarda birçok sürücü mağduriyet yaşadı.

Kapanan yolun kademeli bir şekilde açılması ve bu sayede mağduriyet yaşayan sürücülerin yolu tekrar kullanmaya başlaması bekleniyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı