adplus-dvertising

Telegram ile WhatsApp, Twitter’da birbirine girdi!

WhatsApp ile Telegram bu defa Twitter’da karşı karşıya geldi. Tıpkı WhatsApp gibi bir mesajlaşma uygulaması Telegram, iOS’tan Android’e sohbet geçmişi aktarma özelliğini duyuran WhatsApp’ı verdiği cevapla ti’ye aldı.
Takip et
Telegram ile WhatsApp, Twitter’da birbirine girdi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

WhatsApp ile Telegram arasında hatrı sayılır bir rekabet var. Her iki mesajlaşma uygulaması da kullanıcıları memnun edebilmek ve onların işlerini kolaylaştırmak ismine yeni nitelikler getiriyor. Ancak WhatsApp’ın getirdiği son özellik olan WhatsApp’ın iOS’tan Android’e sohbet geçmişi aktarma özelliği, eleştirilerin hedefi olmuş vaziyette. Peki bunun sebebi ne?

WhatsApp’a gelen eleştirilerin sebebi iOS’tan Android’e sohbet geçmişini aktarma özelliğini getirmek için fazlasıyla geç kalmasından kaynaklanıyordu. Şuanda ise bu özelliğe yönelik eleştirilere, WhatsApp’ın en büyük rakibi Telegram da katıldı. Hem de oldukça alaka çekici bir biçimde.

TELEGRAM’DAN İLGİ ÇEKEN WHATSAPP PAYLAŞIMI

Telegram, WhatsApp’ın yeni özelliğini duyurduğu tweet’ine cevap verdi. Telegram, “Hangi yıldayız?” yazılı bir GIF kullanarak WhatsApp’ın yeni özelliğini geç sunması ile dalga geçti. Telegram’ın tweet’i binlerce kişi tarafından beğenildi.

WhatsApp, geçtiğimiz günlerde duyurduğu iOS’tan Android’e sohbet geçmişini aktarma özelliğini başlangıçta Android 10 yahut üzeri işletim sistemine sahip herhangi bir Samsung cihaz için sundu.

Fakat firma, bu özelliğin yakında daha çok Android cihazda kullanılabileceğini de açıkladı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.