adplus-dvertising

Teksas Katliamında Bilanço Ağırlaşıyor

ABD'nin Teksas Eyaleti'nde ki terör saldırısında ölü sayısı 7'ye yükselirken yaralı sayısı 22 oldu. Olayı gerçekleştirilen teröristin polisler tarafından öldürüldüğü öğrenildi.
Takip et
Teksas Katliamında Bilanço Ağırlaşıyor
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

ABD’nin Teksas Eyaleti’nde gerçekleşen terör saldırısında alınan yeni bilgilere göre ölü ve yaralı sayısında artış yaşandı. Midland ve Odessa şehirleri arasında kalan bir bölgede gerçekleşen terör eyleminde, terörist polis ekipleri tarafından öldürüldü.

OLAY AVM’DE GERÇEKLEŞTİ

Olay bir alışveriş merkezinde gerçekleşirken, terörist uzun süren bir kovalamanın ardından civardaki bir tiyatro binası yakınlarından öldürüldü. Polisin dur ihtarına uymayan saldırgan, önce bir araçla bölgeden uzaklaştı. Aracını bırakıp başka bir aracı ele geçiren terörist kaçmaya bu araçla devam etti. Olay polisin müdahalesiyle son buldu.

TRUMP’TAN AÇIKLAMA GELDİ

Olay sonrası ABD Başkanı Donald Trump bir açıklamada bulundu. Saldırı sonrasında gerçekleşen terör bağlantısı olup olmadığı tartışmalarına Donald Trump’tan akıl sağlığı ile ilgili bir açıklama geldi. Trump saldırganın akıl sağlığında problem olabileceği üzerinde durdu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.