Yeni Apple iPad, iPad Air ve iPad Mini'nin lansmanının yakında olacağı bildiriliyor

Yeni Apple iPad, iPad Air ve iPad Mini'nin lansmanının yakında olacağı bildiriliyor.

Yeni Apple iPad, iPad Air ve iPad Mini'nin lansmanının yakında olacağı bildiriliyor

Görünüşe göre Apple yakın zamanda yeni iPad modellerini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Yeni bir rapor, şirketin bu hafta sonuna doğru yepyeni iPad, iPad Air ve iPad Mini'yi piyasaya sürmeyi planladığını ima etti.

Yeni Apple iPad, iPad Air ve iPad Mini yarın piyasaya çıkabilir

Konuya yakın kaynaklar, ABD merkezli devin yarın (17 Ekim 2023) yeni bir iPad, iPad Air ve iPad Mini piyasaya sürmeyi hedeflediğini iddia etti. Ancak bu rapor, Apple'ın yeni tabletlerinin muhtemelen bu yılın sonuna kadar duyurulacağına inanan tanınmış analist Mark Gurman'ınkiyle çelişiyor.

Ancak son raporda şirketin yeni iPad'leri yakında piyasaya sürmesi bekleniyor. Apple genellikle yeni iPhone'un piyasaya sürülmesinden bir ay sonra yeni tabletleri tanıtıyor. Bu nedenle yeni iPad'lerin hemen köşede olması mantıklı olacaktır. 

Ancak ne yazık ki henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Yeni iPad'ler yükseltilmiş yonga seti gibi yenilenmiş özelliklere sahip olacak. Son iPad Air, M1 yonga setiyle piyasaya sürüldü; iPad Mini ve temel iPad ise sırasıyla A15 Bionic ve A14 Bionic işlemcilere sahip.

Yani iPad Air muhtemelen güncellenmiş M2 yonga setini alacak ve iPad Mini ve temel iPad, A16 Bionic SoC'ye yükseltilebilecek. Yakın tarihli bir raporda iPad Mini 7'nin 120Hz ProMotion ekrana sahip olmayacağını da ele aldık. Ekran aynı zamanda mevcut nesil iPad Mini'yi etkileyen jöle kaydırma sorununu gidermek için yeni bir denetleyiciyi de barındırabilir.

Yeni Apple iPad, iPad Air ve iPad Mini'nin lansmanının yakında olacağı bildiriliyor

İptal

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?

  Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!

  Tekrar deneyiniz.

  Uygulamayı Yükle

  Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin

  Bize Katılın