Xiaomi 14 Pro muhteşem bir kamera ile geliyor! Yüksek kalitede çekimlere hazır mısınız?

Xiaomi 14 Pro'nun ilk görseli internete sızdı! Çinli teknoloji devinin yeni serisindeki'Pro' modeline dair çarpıcı detaylar geliyor. İşte, Xiaomi 14 Pro kamera ve ekran detayları!

Xiaomi 14 Pro muhteşem bir kamera ile geliyor! Yüksek kalitede çekimlere hazır mısınız?

Xiaomi 14 serisinden sızıntılar gelmeye devam ediyor. Xiaomi 14 Pro kamera detayları bugün ortaya çıktı. İşte, düşman çatlatacak o özellik!

Göz alıcı bir tasarıma sahip olan Xiaomi 14 Pro görselleri sızdırıldı. Cihazların üst düzeydeki kameraları dikkat çekiyor. Xiaomi'den gelecek sezon için en son haberleri merak ediyor musunuz?

Çin merkezli şirket, Xiaomi 14 Pro'yu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Xiaomi 13 Pro'nun halefi olan cihazın ekran yüzüne ait ilk görüntüler paylaşıldı. Xiaomi 14 Pro kamera detayı ise oldukça dikkat çekici.

XIAOMI 14 PRO, İNCE ÇERÇEVELERE VE BÜTÜN EKRAN ÖZELLİĞİ İLE GELİYOR

Xiaomi, çerçeveleri olabildiğince küçülterek ön tasarımda önemli bir adım atmayı planlıyor. Xiaomi 13 Pro'nun çerçeveleri zaten nispeten ince olsa da, 14 Pro'da muhtemelen daha da küçülecekler.


Sızan görüntü, çok daha ince çerçevelere sahip, inanılmaz derecede iyi kullanılmış bir ön yüzü ortaya çıkarıyor ve muhteşem bir görsel deneyim sunuyor. Tüm çerçeveler aynı boyutta olacak ve ekrandaki kamera deliği dışında cihazı simetrik hale getirecek.

Ek olarak, görüntü, ekranın kenarlarında hafif kavisli olabileceğini gösteriyor. Bu, mevcut Xiaomi 13'te de bulunan bir özellik. Son olarak sızan modelin köşeleri daha yuvarlak ve daha büyük. Xiaomi 13 Pro'nunkiler ise daha küçük ve açılıydı.

Xiaomi 14 Pro, gelecekteki Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 işlemciye sahip olacak. 

Ancak bu işlemci yıl sonuna kadar piyasaya çıkmayacak. Bu bize Xiaomi 14 serisinin olası çıkış tarihi hakkında biraz fikir veriyor. Her şey planlandığı gibi giderse 2024'ün başında tanıtılabilir.

Xiaomi 14 Pro muhteşem bir kamera ile geliyor! Yüksek kalitede çekimlere hazır mısınız?
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Bize Katılın