Vivo X100 ve iQOO 12 serisi yakında tanıtılacak

iQOO 12 ve 12 Pro'nun Kasım ayı başında, Vivo X100 serisinin ise ay ortasında piyasaya sürülmesi bekleniyor. İşte tüm cihazların özellikleri…

Vivo X100 ve iQOO 12 serisi yakında tanıtılacak

iQOO 12 ve 12 Pro'nun Kasım ayı başında, Vivo X100 serisinin ise ay ortasında piyasaya sürülmesi bekleniyor. İşte tüm cihazların özellikleri…

Vivo ve alt markası iQOO, Çin'de Vivo X100 serisini ve iQOO 12 serisini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Çin'den birkaç güvenilir kaynak, her iki serinin de beklenen lansman zaman dilimini açıkladı.

Güvenilir haber kaynağı Digital Chat Station'a göre iQOO 12 serisi, Double Eleven (11 Kasım) satış etkinliğine paralel olarak Kasım ayı başında Çin'de piyasaya sürülecek. Öte yandan Vivo X100 serisi Double Eleven'dan kısa süre sonra çıkış yapacak.

Ayrıca, bu bilgiler doğrultusunda başka bir sızıntı, Vivo X100 serisinin Kasım ayı başında piyasaya sürülmesiyle ilgili şüphelerini dile getirerek Double Eleven etkinliğine uyum sağlamanın zor olabileceğini öne sürdü. 

iQOO 12 serisinin öncelikli olarak çevrimiçi bir sürüm olduğunu ve Double Eleven için zamanında piyasaya sürülmesinin beklendiğini, X100 serisinin ise bu etkinlikten sonra geleceğini ekledi. Bir yandan not olarak, iQOO 12'nin (Pro modeli değil) aynı ay içinde Hindistan'da da piyasaya çıkacağı söyleniyor.

Bilmeyenler için iQOO 12 serisinde iki adet Snapdragon 8 Gen 3 destekli cihaz, iQOO 12 ve 12 Pro yer alıyor. Qualcomm'un yaklaşan 2023 Snapdragon Zirvesi etkinliğinde Snapdragon 8 Gen 3'ü tanıtması bekleniyor. Ayrıca Xiaomi'nin Snapdragon 8 Gen 3 destekli akıllı telefonu piyasaya süren ilk marka olacağı da söyleniyor. Raporlara göre Xiaomi 14 ve 14 Pro, 27 Ekim'de resmileşebilir.

Öte yandan X100 serisinin Vivo X100 ve X100 Pro olmak üzere iki modeli bulunuyor. Bu cihazlara güç vermesi beklenen Dimensity 9300 çipinin kasım ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor. X100 serisi aynı zamanda Snapdragon 8 Gen 3 çipine sahip olduğu söylenen Vivo X100 Pro+'ı da içeriyor. Pro+ modelinin 2024 yılının ilk çeyreğinde resmiyete çıkması muhtemel.

Vivo X100 ve iQOO 12 serisi yakında tanıtılacak

İptal

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?

  Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!

  Tekrar deneyiniz.

  Uygulamayı Yükle

  Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin

  Bize Katılın