Telegram Kanallar için Hikayeler Özelliğini Kullanıma Sundu

Telegram hikayeler özelliği kanallar için devreye girdi. İşte, Telegram kullanıcılarını heyecanlandıran o gelişme...

Telegram Kanallar için Hikayeler Özelliğini Kullanıma Sundu

Telegram hikayeler özelliği kanallar için devreye girdi. İşte, Telegram kullanıcılarını heyecanlandıran o gelişme...

TELEGRAM HİKAYELER ÖZELLİĞİ GELDİ

Baloncukların renkleriyle uğraşmak istemediğimiz, insanlara kolaylıkla mesaj göndermeyi sevdiğimiz ve tüm platformlarda güçlü özellikler içeren sohbet uygulamamız Telegram, hafta sonuna kadar büyük bir güncelleme alıyor. 

Artık kanallar için hikayeler (aktivite seviyelerini sınırlamak için tuhaf bir yükseltme sistemiyle), hikayelerde tepki çıkartmaları, hikayelerde müzik ve oturum açma için yeni istemler gibi daha fazlası var.

Telegram kanallar için hikaye özelliği nedir? 

Kanal hikayeleri: Instagram'da yaptığınız gibi hayatınızın devam eden akışını paylaşmanın bir yolu olarak Ağustos ayında Telegram için hikayelerimiz var. Aynı hikayeler kanallara da sunuluyor, ancak favori kanallarınızın size tüm hikayeleri spam olarak gönderemeyeceğini anlayın. Telegram, bir kanalın seviyesini yükselten bir oylamayla kanalı güçlendirmenize olanak tanıyan "güçlendirmeler" adı verilen bir sistem yerleşiktir. Bu kanal seviye atladıkça daha fazla hikaye yayınlayabilirler. Bir gün kazan-öde planına dönüşmesinden korktuğum tuhaf bir fikir ama şimdilik bir bakıma kontrol sizde.

Hikayelerdeki tepki çıkartmaları: Kullanıcılar ve kanallar hikayelere tepki çıkartmaları ekleyerek kullanıcıların tepki vermek için bunlara dokunmasına olanak tanıyabilir, bu da daha sonra tepki sayaçlarına yol açar. Bu eğlenceli.

Hikayelerde müzik: Cihazınızda kayıtlı ses dosyalarınız varsa bunları fotoğraf ve video hikayelerinde kullanabilirsiniz. Yani evet, kendi ritimlerinizi yaratın ve her zaman o özel hikaye havasını yaşayın.

Medyayı bir kez görüntüle: Telegram her zaman kaybolan medyayı göndermenize izin verdi ve artık "Bir Kez Görüntüle" fikrinin kullanımı daha kolay, yeni bir görünüme sahip ve yeni bir ayar olarak bulunabilir.

Yeni giriş uyarıları: Birisi (veya siz) başka bir cihazdan Telegram'a giriş yaptığında, sohbet listenizin en üstünde yeni bir bildirim görünecektir. Daha sonra "Evet benim" veya "Hayır ben değilim!" diyebilirsiniz.

Telegram Kanallar için Hikayeler Özelliğini Kullanıma Sundu

İptal

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?

  Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!

  Tekrar deneyiniz.

  Uygulamayı Yükle

  Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin

  Bize Katılın