Samsung Odyssey Neo G7 Oyun Monitörü Türkiye'de Satışa Sunuldu: İşte Fiyatı ve Özellikleri

Samsung Odyssey Neo G7 oyun monitörü Türkiye'de satışa sunuldu: İşte fiyatı ve özellikleri!

Samsung Odyssey Neo G7 Oyun Monitörü Türkiye'de Satışa Sunuldu: İşte Fiyatı ve Özellikleri

Geçtiğimiz aylarda piyasaya sürülen Samsung oyun monitörü artık Türkiye'de satışta. Cihazın Türkiye satış fiyatı 15.896 TL oldu. Peki, özellikleri neler?

SAMSUNG OYUN MONİTÖRÜNÜN ÖZELLİKLERİ

Samsung, Odyssey markası altında bir dizi devasa oyun monitörü çıkardı. Bunlar kavisli monitörler olsa da bazı kullanıcılar düz tercih ediyor. Yeni Odyssey Neo G7 düz ekran stili ile pek çok kişiye hitap ediyor.

4K çözünürlüğe (3.840 x 2.160 piksel, 16:9) sahip 43 inçlik bir ekrana sahip olan oyun monitörünün ekranı TV olarak kullanılabilecek kadar büyük.

Neo G7, hassas yerel karartma için bir Quantum Mini LED arka ışığına sahiptir. VESA Ekran HDR600 sertifikası ile tepe parlaklığı 600 nite kadar ulaşabiliyor. HDR10+ destekli monitörün ekran yüzeyi mat kaplamaya sahip.

DisplayPort veya HDMI 2.1 üzerinden bir PC'ye bağlayabilirsiniz. Panel, 1 ms yanıt süreleriyle 144 Hz'e kadar yenileme hızında çalışabilir, AMD FreeSync Premium Pro desteklidir. Oyun Çubuğundan FPS'nizi, değişken yenileme hızınızı ve HDR durumunuzu takip edebilirsiniz.

Samsung Odyssey Neo G7, Xbox Cloud Gaming ve Nvidia GeForce Now gibi oyun akış hizmetleri için yerleşik desteğe sahiptir. Bluetooth üzerinden bir kablosuz denetleyici bağlayabilir ve hazırsınız. Kartta 20W hoparlör bulunduğundan harici hoparlör bağlamanıza bile gerek yok.

Daha önce de belirttiğimiz gibi, bu aynı zamanda bir akıllı TV, yani PC'niz veya konsolunuz kapalıyken Prime Video, Netflix ve YouTube'u tekrar oynatabilirsiniz. SmartThings cihazlarınızı Samsung Smart Hub'dan da kontrol edebilirsiniz.

Cihazın yanında ekranı duvara monte etmeniz için bir de stand veriliyor. Ayrıca, yerleşik USB hub'ından kullanılabilen bir çift USB 3.0 bağlantı noktası var. Ethernet ve Wi-Fi 5 bağlantısını tercih etmek size kalmış.
 

Samsung Odyssey Neo G7 Oyun Monitörü Türkiye'de Satışa Sunuldu: İşte Fiyatı ve Özellikleri
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Bize Katılın