Samsung Galaxy Z Flip 5 kamerası beklentinin altında kaldı!

Samsung Galaxy Z Flip 5 kamera özellikleri yavaş yavaş belli olmaya başladı. Katlanabilir kapaklı telefonu bekleyenler için bu detay üzecek!

Samsung Galaxy Z Flip 5 kamerası beklentinin altında kaldı!
Güney Koreli teknoloji devi Samsung, katlanabilir ve kapaklı telefon modellerine çok yakında bir yenisini daha ekleyecek. Galaxy Z Flip 5 serinin son modeli olarak geliyor. Ancak kullanıcılar kamera için çok fazla heyecanlanmasın. Zira, Samsung Galaxy Z Flip 5 kamerası hakkında dikkat çeken o detay az önce bildirildi…

Samsung Galaxy Z Flip 5 Kamera Özellikleri

Samsung, önümüzdeki aylarda yeni tabletler, akıllı saatler ve muhtemelen kulaklıklarla birlikte iki yeni katlanabilir telefon, Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5'i piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Yaklaşan bu cihazların ayrıntıları internette gün yüzüne çıkarken, yeni bir rapor Galaxy Z Flip 5'in selfie kamerası hakkında bilgiler ortaya çıkardı. Cihazın ön kamerası sadece 10 MP çözünürlük sunacak. GalaxyClub'a göre Samsung Galaxy Z Flip 5 için 10 megapiksel özçekim kamerasına sadık kalacak. Ancak, kameranın diyafram açıklığı ve otomatik odaklama teknolojisi gibi diğer özelliklerinin Z Flip 5'te herhangi bir değişiklik görüp görmeyeceği belirsizliğini koruyor. Selfie kamera yükseltmesi olmamasına rağmen, Galaxy Z Flip 5'in daha büyük kapak ekranı bunu telafi etmelidir. Daha büyük bir ekranla, arka kamerayla daha yüksek kaliteli selfie'ler çekmek, önceki Galaxy Z Flip akıllı telefonlara göre daha kolay olacak. Yaklaşan Samsung Galaxy Z Flip 5 ve Galaxy Z Fold 5'in resmi çıkış tarihi henüz resmi olarak onaylanmadı. Ancak yakın zamanda ortaya çıkan bir sızıntı, Samsung'un bu cihazları beklenenden daha erken piyasaya sürmeyi planladığını gösteriyor. Sızıntıya inanılacak olursa Temmuz ayı sonunda Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5'in lansmanını görebiliriz.
Samsung Galaxy Z Flip 5 kamerası beklentinin altında kaldı!
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Bize Katılın