Redmi K70 canlı görüntüsü ve yeni detayları ortaya çıktı

Redmi K70 yakında tanıtılacak, önemli ayrıntılar ortaya çıkıyor.

Redmi K70 canlı görüntüsü ve yeni detayları ortaya çıktı

Xiaomi ve iQOO, Snapdragon 8 Gen 3 destekli amiral gemisi telefonlarını kısa süre önce piyasaya sürdü. OnePlus, Redmi, Realme ve Meizu gibi markaların da bu yıl SD8G3 telefonlarını piyasaya sürmesi bekleniyor. Bu markalardan bazılarının da bu yıl Snapdragon 8 Gen 2 destekli amiral gemisi telefonlarını piyasaya sürmesi bekleniyor. 

Redmi K70 ve OnePlus Ace 3'ün önemli detayları sızdırıldı

Redmi K70 ve OnePlus Ace 3, Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti ile donatılmış olarak gelecek. K70'in düz tasarıma ve dar çerçevelere sahip 2K çözünürlüklü bir ekranla donatılacağı söyleniyor. Öte yandan Ace 3, BOE tarafından sağlanan Oryantal Ekrana, 1,5K çözünürlük sunan kavisli kenarlara sahip bir OLED panele sahip olacak. Her iki cihazın da metalik bir çerçeveyle donatılacağı söyleniyor.

Sızıntı yapan kişi, Ace 3'ün 100W şarjı destekleyen 5.500 mAh bataryaya sahip olacağını iddia ediyor. Önceki raporlara göre K70, 120W hızlı şarj sunan 5.120 mAh bataryaya sahip olacak.

Bilmeyenler için her iki telefonun da 2024 yılının ilk çeyreğinde küresel pazara sunulması bekleniyor. Bu cihazlar, küresel olarak piyasaya sürüldüğünde muhtemelen Poco F6 ve OnePlus 12R olarak adlandırılacak.

Bu yıl diğer Snapdragon 8 Gen 2 telefonları bekleniyor

Redmi K70 ve Ace 3, bu yıl piyasaya sürülmesi beklenen tek Snapdragon 8 Gen 2 telefonları değil. Honor 100, 100 Pro ve iQOO Neo 9 Pro'nun da söz konusu yonga setini içermesi bekleniyor. Snapdragon 8 Gen 3'e sahip Xiaomi ve iQOO amiral gemilerinin 550 dolarlık başlangıç fiyatına sahip olduğu göz önüne alındığında, gelecek Snapdragon 8 Gen 2 telefonların yaklaşık 410 dolar maliyete sahip olması muhtemeldir.

Redmi K70 canlı görüntüsü ve yeni detayları ortaya çıktı

İptal

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?

  Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!

  Tekrar deneyiniz.

  Uygulamayı Yükle

  Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin

  Bize Katılın