OnePlus Open, eSIM İşlevselliği Kazandı

Markanın en son duyurduğu katlanabilir akıllı telefon modeli OnePlus Open,son güncellemeyle eSIM işlevselliği kazandı. eSIM nedir, nasıl kullanılır? İşte, detaylar…

OnePlus Open, eSIM İşlevselliği Kazandı

Markanın en son duyurduğu katlanabilir akıllı telefon modeli OnePlus Open,son güncellemeyle eSIM işlevselliği kazandı. eSIM nedir, nasıl kullanılır? İşte, detaylar…

OnePlus Open geçen ay küresel pazarlarda piyasaya sürüldü. Şirketin ilk katlanabilir telefonu, Kuzey Amerika ve Hindistan pazarlarında bir günlük rekor satışlara ulaştı. Cihaz, geçen ay ilk güncellemesini aldı ve birçok iyileştirme getirdi. Şimdi marka, bazı yeni değişikliklerin yanı sıra eSIM desteği sunan yeni bir güncellemeyi kullanıma sunuyor. Aşağıda bununla ilgili her şeyi öğrenmek için okumaya devam edin.

OnePlus Open yeni bir güncelleme alıyor

OnePlus Open için yeni güncelleme aşamalı olarak kullanıma sunuldu. Bu nedenle tüm cihazlara ulaşmak biraz zaman alabilir. En son güncelleme CPH2551_13.2.0.116 sürüm numarasına sahiptir ve 301,17 MB boyutundadır. İşletim sistemi hala Android 13'ü temel alıyor.

OnePlus Open eSIM bağlantısını destekliyor. Ancak Hindistan gibi bazı pazarlarda bu özellik henüz etkinleştirilmedi. Yeni güncelleme işlevselliği etkinleştiriyor. 

Farkında olmayanlar için eSIM, dijital bir SIM'dir ve fiziksel SIM kartlara bir alternatiftir. eSIM kullanımının ikinci fiziksel SIM'i devre dışı bırakacağını ve eSIM devre dışı bırakılarak tekrar etkinleştirilebileceğini belirtmekte fayda var. eSIM'i eklemek için bir EID gereklidir. Bu bilgiyi Cihaz Hakkında > Durum > EID'ye giderek bulabilirsiniz.

eSIM işlevselliğine yönelik eklenen desteğin yanı sıra, OnePlus Open'ın telefoto kamerası da daha yüksek yakınlaştırmada çekilen fotoğraflar için artırılmış netliğe sahip oluyor. Resimlerin ayrıca Fotoğraf ve Pro modunda daha iyi renk doğruluğuna ve gelişmiş tonlara sahip olduğu söyleniyor.

En son güncelleme aynı zamanda sistem kararlılığı ve performansında da iyileştirmeler getiriyor. Ayrıca We Chat'te bir profil fotoğrafını kapak ekranında tutarken oluşan yavaş yanıt sorununu ve Fotoğraflar'daki silme aracıyla ilgili yanıt vermeme sorununu da gideriyor.

OnePlus Open, eSIM İşlevselliği Kazandı

İptal

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?

  Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!

  Tekrar deneyiniz.

  Uygulamayı Yükle

  Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin

  Bize Katılın