OnePlus Open çıkış tarihi ve özellikleri belli oldu

Şirketin Başkanı ve COO'su Kinder Liu, The Verge ile yaptığı özel röportajda ilk katlanabilir telefonunun lansman tarihini açıkladı.

OnePlus Open çıkış tarihi ve özellikleri belli oldu

Sonunda OnePlus Open'ın lansman tarihini belirledik! Birkaç ay boyunca sayısız sızıntı ve söylentinin ardından şirketin Başkanı ve COO'su Kinder Liu, The Verge ile yaptığı özel röportajda ilk katlanabilir telefonunun lansman tarihini açıkladı. 

Söylendiği gibi, OnePlus Open gerçekten de bu ayın sonlarında, daha spesifik olarak önümüzdeki hafta çıkış yapacak. Bugün erken saatlerde, OnePlus'ın kardeş şirketi OPPO da Find N3 serisi katlanabilir cihazları 19 Ekim'de tanıtacağını açıkladı.

OnePlus Başkanı Kinder Liu, OnePlus'ın 19 Ekim'de OnePlus Open'ı duyuracağını açıkladı. Lansman etkinliği Mumbai'de gerçekleşecek. Yönetici, yaklaşmakta olan teklifin "katlanabilirlik deneyimini yeni boyutlara taşıyacağını" söyledi. OnePlus'ın iki yıl boyunca prototipleri araştırıp geliştirdiğini ancak teknik engeller nedeniyle lansmanın ertelendiğini ekledi.

Ek olarak, OnePlus Open'ın aynı gün Singapur'da piyasaya sürülmesi planlanan OPPO Find N3 ile aynı olduğu zaten doğrulandı. Bunun nedeni OPPO'nun kitap tarzı Find N katlanabilir telefonlarının Çin pazarıyla sınırlı olmasıdır.

Yayının paylaştığı görsel aynı zamanda OnePlus Open'a da bir bakış atmamızı sağlıyor. Kutu şeklinde bir form faktörü ile birlikte üç aşamalı bir uyarı kaydırıcısının varlığını doğruluyor.

Cihazın çerçevesinden bakıldığında katlanabilir telefonun Yeşil renk seçeneğiyle geleceği görülüyor. Liu ayrıca röportajda OnePlus'ın herhangi bir taviz vermeden çok yönlü bir amiral gemisi katlanabilir deneyimi sunmak istediğini de sözlerine ekledi.

OnePlus Open çıkış tarihi ve özellikleri belli oldu

İptal

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?

  Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!

  Tekrar deneyiniz.

  Uygulamayı Yükle

  Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin

  Bize Katılın