Nvidia GeForce Now kütüphanesine 21 yeni oyun ekledi

Nvidia'nın bulut tabanlı hizmeti GeForce Now, 21 yeni oyun ekleyerek kütüphanesini genişletmeye devam ediyor. Heyecan verici oyunlar arasında…

Nvidia GeForce Now kütüphanesine 21 yeni oyun ekledi

Nvidia'nın bulut tabanlı hizmeti GeForce Now, 21 yeni oyun ekleyerek kütüphanesini genişletmeye devam ediyor. Heyecan verici oyunlar arasında Doom Eternal, Quake ve yeniden başlatılan Wolfenstein serisi gibi popüler Bethesda oyunları yer alıyor. 

Bu güncelleme Quakecon ile aynı zamana denk geliyor ve bu, id Software'in kaotik birinci şahıs nişancı oyunlarının hayranlarının bu yeni gelenlerin keyfini çıkarması için mükemmel bir zaman.

Nvidia, oyun eklemelerine ek olarak, yayınlanabilecek bir Ultimate KovaaK meydan okuma demosunu da tanıttı. Mücadele, Steam'de bulunan son derece popüler KovaaK nişan antrenörüne dayanmaktadır. 

Oyun, oyuncuların belirli görevleri olabildiğince hızlı ve doğru bir şekilde tamamlayarak FPS oyunlarındaki amaçlarını geliştirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. GFN'ye özgü mücadeleyi tamamlayan oyuncular, GeForce Now Ultimate katmanına 24 saat erişim sağlayan ve Baldur's Gate 3 gibi oyunları 4K, 120 fps'de deneyimlemelerini sağlayan özel bir kod alacaklar.

Nvidia ayrıca, yarışmaya katılanlara 240Hz oyun monitörü de dahil olmak üzere haftalık ve genel büyük ödüller kazanmak için daha fazla fırsat sunuyor.

Yeni oyun eklemeleri ve KovaaK'nın mücadelesinin yanı sıra GeForce Now, bu hafta dört yeni oyun daha yayınladı: Atlas Fallen, I Am Future, Sengoku Dynasty ve Tales & Tactics.

Nvidia'nın GeForce Now hizmetine eklenen yeni oyunların tam listesi şu şekilde:

– Doom Eternal

– Quake

– Wolfenstein: Youngblood

– Wolfenstein: The Old Blood

– Wolfenstein: The New Order

– Ultimate KovaaK’s Challenge Demo

– Atlas Fallen

– I Am Future

– Sengoku Dynasty

– Tales & Tactics

Devam eden güncellemeler ve eklemelerle Nvidia GeForce Now, kullanıcılarına çeşitli ve büyüyen bir oyun kitaplığı sunmaya devam ediyor.

Nvidia GeForce Now kütüphanesine 21 yeni oyun ekledi

İptal

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?

  Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!

  Tekrar deneyiniz.

  Uygulamayı Yükle

  Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin

  Bize Katılın