Meizu 21 ve 21 Pro'nun pil detayları ortaya çıktı

Çin pazarında tanınan ve bazı ülkelerde satışa sunulan Meizu markasından yeni bir seri yolda. Meizu 21 ve Meizu 21 Pro’nun pil ve şarj detayları bugün netleşti.

Meizu 21 ve 21 Pro'nun pil detayları ortaya çıktı

Bu yılın Mart ayında Meizu, Çin'de Meizu 20 serisi amiral gemisi akıllı telefonlarını tanıtmıştı. Bu akıllı telefonlar Snapdragon 8 Gen 2 yonga setinden güç alıyordu. Hem Meizu 20 hem de 20 Pro, hem normal kullanıcılardan hem de eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı. Sonuç olarak, Meizu 21 serisi etrafında artan bir beklenti ve merak duygusu var; meraklılar bu gelecek serinin teknik özellikleri ve diğer detaylarına ilişkin ayrıntıları sabırsızlıkla bekliyor.

Meizu 21, 21 Pro pil kapasiteleri

Yeni bir gelişme, Meizu 21 Pro'nun BA481 modeli olarak tanımlanan lityum iyon pil paketi için başarıyla ulusal kalite sertifikasını aldığını ortaya koyuyor. 4.920mAh nominal kapasiteye sahiptir, bu da yaklaşık 5.020mAh tipik kapasiteye sahip olacağını gösterir.

Ayrıca standart Meizu 21'in BA461 modeli olarak etiketlenen bataryası da sertifika aldı. Yaklaşık 4.700 mAh tipik kapasiteye sahip 4.700 mAh nominal kapasiteye sahiptir.

Raporlara göre M461S ve M461H model numaraları standart Meizu 21 ile ilişkilendirilirken, Pro varyantı M481S model numarasına sahip. Meizu 21 serisinin geliştirilmesinde önceki modellere göre ciddi ilerleme kaydedildiği için yıl sonundan önce piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Meizu 21 serisinin Snapdragon 8 Gen 3 yonga setine sahip olması bekleniyor. Meizu 21 serisinin genel görünümünün, mevcut dikey kamera düzeni, eğimli delikli ekran ve ince çerçeveler korunarak önemli ölçüde değişmesi beklenmiyor.

Meizu 21 serisinin ana kamerasının yerini alacak yeni bir 50 megapiksel sensör planlanıyor ve arka kameralar için RGB halka LED flaş teknolojisini kullanacağına dair spekülasyonlar var. Bu gelişmeler, Meizu 21 serisinin Çin'de muhtemelen bu yıl içinde beklenenden daha erken piyasaya sürüleceğine dair beklentileri artırdı.

Meizu 21 ve 21 Pro'nun pil detayları ortaya çıktı

İptal

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?

  Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!

  Tekrar deneyiniz.

  Uygulamayı Yükle

  Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin

  Bize Katılın