Lenovo FMV UH-X serisi dizüstü bilgisayar tanıtıldı! İşte özellikleri

Lenovo, artık en hafif dizüstü bilgisayar modeli olarak öne çıkan FMV UH-X serisini sessizce tanıttı.

Lenovo FMV UH-X serisi dizüstü bilgisayar tanıtıldı! İşte özellikleri

Lenovo, artık en hafif dizüstü bilgisayar modeli olarak öne çıkan FMV UH-X serisini sessizce tanıttı.

Dizüstü bilgisayarlar artık hayatımızın en önemli parçaları. Uzaktan çalışma topluluğu tarafından kullanılan teknolojideki son gelişmeler, kullanımlarının artmasına yardımcı oldu. Bu nedenle çoğu insanın hemen hemen her yere yanında taşıdığı dizüstü bilgisayarların kullanışlı olması çok önemlidir.

LENOVO, FMV UH-X SERİSİ İLE OLDUKÇA Hırslı

Teknolojinin gelişmesi dışında markalar daha hafif laptop modelleri de geliştirebilmektedir. Lenovo'nun bu hafif dizüstü bilgisayarların en son örneği, FMV UH-X serisi oldu.

Fujitsu adıyla Singapur ve Japonya'da piyasaya sürülen yeni serinin en hafif versiyonu olan FMV UH-X 4ZR1L13925 dizüstü bilgisayar sadece 868 gram.

Şu anda 13'3 inç ekrana sahip en hafif dizüstü bilgisayar olan bilgisayar, Intel Core i5-1335U işlemciye ev sahipliği yapıyor. Yeni dizüstü bilgisayar, 4 GB LPDDR5 RAM ve Intel Iris Xe Graphic ile donatılmıştır.

Apple, yeni nesil M3 Max çipini test ediyor. Yeni MacBook Pro yakında geliyor.

Lenovo, aynı sph'de iki farklı dizüstü bilgisayar modeli tanıttı. 4ZR1L13926, 888 gram ve 4ZR1L13927, 918 gram. Intel Core i7-1360P işlemcide bulunabilen bu modeller ayrıca 16 GB LPDDR5 RAM ve Intel Iris Xe Graphics barındırıyor.

Hafif olmalarına rağmen, yeni bilgisayarlar bağlantı noktaları açısından bol miktarda güce sahiptir. Lenovo'da iki Thunderbolt 4 bağlantı noktası, iki USB-A 3.2 Gen1 bağlantı noktası, HDMI, microSD ve bir RJ-45 Ethernet bağlantı noktası bulunur.

Lenovo, bu bilgisayarların 16,5 saate kadar pil ömrü verdiğini iddia ediyor. Modellerin modellerinin hafifliği önemli olduğu için oldukça iddialı bir figür. Şirket, bilgisayarların pillerini bir dakikada dolduran hızlı şarj özelliğine sahip olduğunu söylüyor.

Lenovo FMV UH-X serisi dizüstü bilgisayar tanıtıldı! İşte özellikleri

İptal

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?

  Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!

  Tekrar deneyiniz.

  Uygulamayı Yükle

  Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin

  Bize Katılın