Huawei Nova 12 serisi uydu bağlantısına sahip olacak! İşte yeni detaylar

Huawei Nova 12 serisi uydu bağlantısına sahip olacak, teknik özellikleri sızdırıldı. Cihazın son detayları sizlerle…

Huawei Nova 12 serisi uydu bağlantısına sahip olacak! İşte yeni detaylar

Huawei, Nova serisi kapsamında iç pazarda yeni orta sınıf akıllı telefonları piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu yeni akıllı telefonlar Nova 12 ve Nova 12 Pro olarak adlandırılacak ve Huawei'nin şirket içi Kirin çiplerinden güç alacakları söyleniyor.

Weibo'dan gelen yeni bir sızıntı, bu iki cihazın da temel özelliklerini ortaya çıkardı. Sızıntı, hem Huawei Nova 12 hem de 12 Pro modellerinin Huawei'nin Kunlun camıyla korunan 120Hz yenileme hızına sahip bir ekrana sahip olacağını ortaya koyan bir poster oldu.

Pro modelinin kaputunun altında, Huawei Mate 60 Pro, Mate X5 Foldable ve MatePad Pro 13.2'de yerleşik bir Kirin 9000S yer alacak. Öte yandan Nova 12'nin yeni Kirin 830 orta sınıf çipe sahip olacağı söyleniyor. Vanilya modelinin 88W hızlı şarjlı 4.800 mAh batarya ile geleceği söylenirken Pro modelinin 100W hızlı şarjlı 4.900 mAh bataryaya sahip olacağı söyleniyor.

Kamera kurulumuna gelince, vanilya modelinin 8MP sensör ve 12MP sensörle eşleştirilmiş 50MP birincil kameraya sahip olduğu ortaya çıktı. Öte yandan Pro modeli, muhtemelen birincil ve ultra geniş kameralar için 12 MP sensörle eşleştirilmiş iki adet 50 MP sensörle gelecek.

Ön tarafta her iki akıllı telefon da 4K video çekebilen 60 MP selfie sensörüne sahip olacak. Huawei Nova 12 Pro'nun ön tarafında ek bir kamera sensörü de bulunacak. Son olarak poster, bu akıllı telefonların her ikisinin de iki yönlü mesajlaşma yoluyla uydu bağlantısına sahip olacağını ortaya koyuyor.

Huawei Nova 12 serisi uydu bağlantısına sahip olacak! İşte yeni detaylar

İptal

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?

  Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!

  Tekrar deneyiniz.

  Uygulamayı Yükle

  Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin

  Bize Katılın