GoPro Hero 12 Black'in tasarımı, fiyatı ve özellikleri sızdı!

GoPro Hero 12 kameranın tasarımını yansıtan görüntüsü, özellikleri ve fiyatı belli oldu. İşte detaylar…

GoPro Hero 12 Black'in tasarımı, fiyatı ve özellikleri sızdı!

GoPro Hero 12 kameranın tasarımını yansıtan görüntüsü, özellikleri ve fiyatı belli oldu. İşte detaylar…

GoPro, macera tutkunları ve aynı zamanda fotoğrafçılar arasında oldukça popülerdir. Önde gelen aksiyon kamerası üreticisi, kompakt tasarımı, dayanıklılığı ve onu her yere götürmek için ideal bir cihaz yapan etkileyici görüntü sabitlemesiyle tanınır. 

Marka, geçen yıl Eylül ayında Hero 11 serisini duyurdu, bu da yakında bir halefi olacağı anlamına geliyor. Yeni nesil teklifin adı muhtemelen GoPro Hero 12 Black olacak. Resmi lansmandan önce, ayrıntılar çevrimiçi olarak ortaya çıktı.

GoPro Hero 12 Black anahtar detayları sızdırıldı

GoPro Hero 12 Black, selefine kıyasla küçük kozmetik değişikliklerle gelecek. Hero 11 Black ile aynı boyutlara ve kompakt bir tasarıma sahiptir. İki cihaz arasındaki göze çarpan bir değişiklik, yaklaşan üründeki gövde malzemesinin düz Siyah'a kıyasla küçük Mavi renkli beneklere sahip olacak olmasıdır. Rapor, aksiyon kamerasının arkada 2,27 inçlik ana ekranı ve önde 1,4 inçlik ekranı koruyacağını ekliyor.

Rapora göre GoPro Hero 12 Black, selefi gibi 27MP 1/1.9 inç kamera sensörüne sahip olacak. Bu arada, video ekranı yakalamaları 24,7 MP ile sınırlı olacak. Bununla kullanıcılar 8 ve 10 bitlik ayarlarda çekim yapabilecekler. 

Aksiyon kamerası, HDR desteğinin yanı sıra 60 fps'de 5,3K'ya kadar video kaydını destekleyecektir. HyperSmooth 6.0 stabilizasyonu, Horizon Lock, HyperView, HyperSmooth AutoBoost ve daha fazlası gibi özellikleri bir araya getirecek.

GoPro Hero 12 Black'in aynı 1.720mAh Enduro pilden güç alacağı bildiriliyor, ancak selefine kıyasla 60 fps'de 5.3K çekim yaparken 70 dakikaya kadar biraz daha uzun kullanım sunacak. FHD videolar çekmek 2,5 saate kadar sürer.

GoPro Hero 12 Black'in 13 Eylül'de satışa sunulacağı ve 449 Euro fiyat etiketine sahip olacağı bildiriliyor.

GoPro Hero 12 Black'in tasarımı, fiyatı ve özellikleri sızdı!

İptal

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?

  Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!

  Tekrar deneyiniz.

  Uygulamayı Yükle

  Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin

  Bize Katılın