Elon Musk'ın gözde projesi piyasaya çıkacak!

Elon Musk önderliğindeki elektrikli araç piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. İşte sıra dışı araca dair bilgiler..

Elon Musk'ın gözde projesi piyasaya çıkacak!

Tesla, Elon Musk'ın öncülüğünde geliştirilen elektrikli pick-up aracı Tesla Cybertruck'ın resmi tanıtımının 30 Kasım'da gerçekleşeceğini duyurdu. Cybertruck için şu ana kadar 2 milyon ön sipariş alındı ve tanıtım etkinliğinde sadece 10 adet aracın teslim edilmesi planlanıyor. Tesla, bu araçların teslimatını 1 buçuk sene içinde tamamlamayı hedefliyor. Cybertruck'ın tartışmalı tasarımı ve özellikleri, otomobil dünyasında büyük bir ilgi odağı olmuş durumda.

 Cybertruck, bekleyen yaklaşık 2 milyon sürücü için sabırsızlıkla beklenen bir araç haline geldi. Tesla CEO'su Elon Musk, yakın zamanda yaptığı bir açıklamada, haftalık 5 bin üretim için 18 ay beklemek gerektiğini belirtti.  Cybertruck üretiminin 2025 yılına kadar tam kapasiteye ulaşması için gereken süreyi işaret ediyor.

Aracın, tartışmalı tasarımı ve yenilikçi özellikleriyle otomobil dünyasında büyük bir ilgi odağı oldu. Yoğun ilginin sonucunda teslimat sürecinde gecikmeler yaşanacağı öngörülüyor. Elon Musk'ın açıklamasına göre, 2 milyon ön siparişin tamamlanması ve üretimin hızlanması için daha fazla zamana ihtiyaç duyulacak. Tesla, müşterilerinin beklentilerini karşılamak için üretim sürecini hızlandırmaya çalışıyor.

Elon Musk'ın gözde projesi piyasaya çıkacak!

İptal

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?

  Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!

  Tekrar deneyiniz.

  Uygulamayı Yükle

  Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin

  Bize Katılın