Apple Pencil özellikleri nelerdir, fiyatı ne kadar?

USB-C'li Apple Pencil akıllı kalem dün resmiyet kazandı. İşte cihazın özellikleri, fiyatı ve tasarımı...

Apple Pencil özellikleri nelerdir, fiyatı ne kadar?

Apple bugün üçüncü nesil Apple Pencil'ı tanıttı. İkinci nesil kalemlere göre uygun fiyatlı bir tekliftir. Ancak uyarı? Önceki modele göre daha az özelliğe sahip, sürümü düşürülmüş bir versiyondur. Yeni aksesuar tamamen not alma, günlük tutma vb. için yeterince değer sunuyor ancak yaratıcı profesyoneller için kesinlikle ideal değil. Orijinal birinci nesil ve ikinci nesil teklifler arasında konumlandırılmıştır.

Apple Pencil (USB-C) teknik özellikleri ve fiyatı

En yeni Apple Pencil, mat yüzeyi ve iPad'in yan tarafına manyetik olarak takılabilen düz tarafıyla önceki modellerle aynı tasarımı koruyor. Ancak kablosuz şarj özelliği bulunmuyor ve bunun yerine aksesuar, pil ömrünü korumak için uyku durumuna geçiyor. Yeni Apple Pencil 7,5 x 155 mm ölçülerinde ve 20,5 gram ağırlığında.

Kullanım açısından yeni Apple Pencil, mükemmel piksel doğruluğu, düşük gecikme süresi ve eğim hassasiyeti sunuyor. İPad Pro modellerinde vurgulu özelliğini destekler. Ancak son sürümde, 2. nesil kalemde bulunan basınca duyarlılık, kablosuz şarj ve eşleştirme ve çift dokunma özellikleri bulunmuyor.

Apple, en yeni Pencil'a şarj için bir USB-C bağlantı noktasını ortaya çıkaran kayan bir kapak ekledi. Aksesuar aynı zamanda USB-C destekli iPad'lerle de uyumludur. Bunlar arasında üçüncü ila altıncı nesil iPad Pro 12.9, birinci ila dördüncü nesil iPad Pro 11, dördüncü ve beşinci nesil iPad Air, onuncu nesil iPad ve son olarak altıncı nesil iPad Mini yer alıyor.

USB-C'li yeni Apple Pencil'ın fiyatı 79 Dolar, 95 Avro. Kasım ayının başlarından itibaren satın alınabilecek.

Apple Pencil özellikleri nelerdir, fiyatı ne kadar?

İptal

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?

  Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!

  Tekrar deneyiniz.

  Uygulamayı Yükle

  Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin

  Bize Katılın