Apple iPhone 15 serisinin ne zaman çıkacağı öğrenildi!

Dünya üzerinde milyonlarca kişi tarafından merakla beklenen Apple iPhone 15 serisi ne zaman çıkacak? Serinin tanıtım tarihi ve satışa sunulacağı gün belli oldu! İşte tüm detaylar!

Apple iPhone 15 serisinin ne zaman çıkacağı öğrenildi!

Dünya üzerinde milyonlarca kişi tarafından merakla beklenen AppleiPhone 15 serisi ne zaman çıkacak? Serinin tanıtım tarihi ve satışa sunulacağı gün belli oldu! İşte tüm detaylar!

IPHONE 15 NE ZAMAN GELİYOR?

Apple'ın Sonbahar etkinliğine sadece bir ay kaldı. Cupertino merkezli teknoloji devi, Eylül ayında yeni nesil iPhone'ları, Apple Watch Serisini, iPad Pro'ları ve diğer cihazlarını piyasaya sürecek.

Bloomberg haberden Mark Gurman, Apple haberlerini iletmeye devam ediyor. Son haberde, iPhone 15'in lansman ve satış tarihi bildirildi.

Gürman, haber bülteninde Apple'ın iPhone 15'i 13 Eylül'de piyasaya süreceğini açıklayarak bu meraka son verdi. 

Ancak lansmanın bir gün önce, yani 12 Eylül'de olma ihtimali de var. Özellikle Apple'ın, ürünlerini ayın ikinci Salı günü piyasaya sürme ritüelini de takip ediyor.

iPhone 15 serisinin 22 Eylül'den itibaren satışa çıkacağı da öğrenildi. Geçen hafta Apple, akıllı telefon pazarının bir yavaşlamayla karşı karşıya olduğunu kabul etti. Şirket, ABD'de son birkaç çeyrektir düşüşte olduğunu söyledi. Bu, birkaç hafta içinde piyasaya sürülecek olan yeni nesil iPhone'lar için bir meydan okuma olabilir.

iPhone 15 serisinin satışları, Ekim'den Kasım'a kadar süren tatil döneminde test edilecek. Son üç nesil iPhone'lar, ABD-Çin ticaret gerilimleri, COVID-19 salgını ve tedarik zinciri kısıtlamaları gibi çeşitli faktörler nedeniyle piyasaya sürüldükten kısa bir süre sonra satış açısından sıkıntı yaşadı. 

Bu yılki iPhone 15 serisinin de iPhone 11'den bu yana büyük güncellemeler alması bekleniyor. Bu nedenle, yeni nesil telefonların daha iyi performans göstermesini bekleyebiliriz.

Apple iPhone 15 serisinin ne zaman çıkacağı öğrenildi!

İptal

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?

  Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!

  Tekrar deneyiniz.

  Uygulamayı Yükle

  Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin

  Bize Katılın