700 güne kadar pil ömrüne sahip Samsung Galaxy SmartTag 2 tanıtıldı

700 güne kadar pil ömrüne sahip Samsung Galaxy SmartTag 2 tanıtıldı. İşte cihazın meraklıları için tüm özellikleri ve fiyatı!

700 güne kadar pil ömrüne sahip Samsung Galaxy SmartTag 2 tanıtıldı

700 güne kadar pil ömrüne sahip Samsung Galaxy SmartTag 2 tanıtıldı. İşte cihazın meraklıları için tüm özellikleri ve fiyatı!

Samsung, popüler eşya takibi uygulamasının yeni ve geliştirilmiş versiyonu olan Galaxy SmartTag 2'yi tanıttı. Marka ayrıca küresel pazarda Galaxy S23 FE, Galaxy Tab S9 serisi ve Buds FE gibi diğer yeni ürünlerini de tanıttı. Samsung Galaxy SmartTag 2, 10 Ekim'de dünya çapında piyasaya sürülecek ve değerli eşyalarımızı takip etme şeklimizi yeniden tanımlamayı vaat ediyor.

SmartTag 2'nin öne çıkan özelliklerinden biri de gelişmiş Pusula Görünümü işlevidir. Bu özellik kullanıcılara SmartTag 2'nin konumlarına göre konumunu ve mesafesini gösteren yön okları sağlar. Galaxy S23 Ultra gibi UWB destekli herhangi bir Galaxy akıllı telefonla çalışır.

SmartThings Find uygulaması da SmartTag 2 cihazlarınızı takip etmeyi kolaylaştıracak şekilde yükseltildi. Yeni kaydedilen SmartTag'ler artık uygulamaya entegre edilmiştir ve yeni bir tam ekran harita görünümü ve sezgisel bir arayüz mevcuttur.

Güç Tasarruf Modunun kullanıma sunulmasıyla pil ömrü de önemli ölçüde uzatıldı. Güç Tasarruf Modunda SmartTag 2, tek şarjla etkileyici bir şekilde 700 güne kadar dayanabilir. Normal Modda bile pil ömrü %50 artırılarak 500 güne kadar izleme olanağı sunulur.

SmartTag 2 ayrıca kompakt boyutu ve sağlam halka şeklindeki yapısıyla şık ve yeni bir tasarıma sahiptir. Metal halka ilavesi, klips ve anahtarlık gibi aksesuarların takılmasını sağlar. Cihaz artık suya ve toza dayanıklılık açısından IP67 olarak derecelendirildi ve bu da onu zorlu ortamlarda eşyaların takibi için uygun hale getiriyor.

SmartTag 2, önceki modellerin Bluetooth Düşük Enerji (BLE) ve UWB özellikleri gibi popüler özelliklerini koruyor. Artırılmış Gerçeklik (AR) Find teknolojisi de dahil olup, gizlilik ve güvenlik kullanıcı onayı ve şifreleme yoluyla sağlanır.

Bu yenilikçi cihaz aynı zamanda SmartThings Station ile sorunsuz bir şekilde entegre olarak etiketli öğeleri takip etmek için her zaman evde bulunan bir cihaz tarayıcısı olarak hizmet veriyor.

700 güne kadar pil ömrüne sahip Samsung Galaxy SmartTag 2 tanıtıldı

İptal

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?

  Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!

  Tekrar deneyiniz.

  Uygulamayı Yükle

  Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin

  Bize Katılın