adplus-dvertising

TEKNOFEST’te yer alan Refik Anadol sergisine ilgi

TEKNOFEST’te ziyaretçilerle buluşan Refik Anadol’un “Makine Hatıraları: Uzay” sergisini her gün yaklaşık 2 bin kişi ziyaret etti.
Takip et
TEKNOFEST’te yer alan Refik Anadol sergisine ilgi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Türkiye’nin önde gelen e-ticaret platformlarından Trendyol, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı yürütücülüğünde gerçekleşen dünyanın en büyük havacılık, uzay ve teknoloji festivali TEKNOFEST’e katıldı.

Türkiye’nin çağdaş sanat alanındaki öncülerinden Refik Anadol’un 2021 senesinde yaşama geçirdiği, uzayla alakalı büyük veri kümelerine ışık tutarak yeni bir kavramsal çerçeve sunan “Makine Hatıraları: Uzay” sergisi de TEKNOFEST kapsamında Trendyol’un resmi sponsorluğunda ziyaretçileriyle buluştu. 6 gün süren festival boyunca Refik Anadol, “Makine Hatıraları: Uzay” sergisini günde yaklaşık 2 bin kişi ziyaret etti.

Günlük 15 bin kişi e-ticaret platformunun standını ziyaret etti
E-ticaret platformu Trendyol, ziyaretçilerden yoğun alaka gördü. E-ticaret platformunun standında yer verilen taş kağıt makas oynayan ve oyun içerisinde karşıdaki kişinin hareketlerini tahmin edip ona göre doğru hamleleri yaparak yenilmeyen Yenilmez Robot El Cihazı ve katılımcıların konsantrasyon gibi parametrelerine bağlı olarak oyun içerisindeki hareketi sağlayan Beyin Kuvveti Oyunu ziyaretçilere keyifli zaman geçirtti. Standı her gün yaklaşık olarak 50 bini aşkın kişi ziyaret etti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.