Teknesi olana yasak yok! Lüks tekneleriyle açılıp çıplak poz verdiler…

Muğla’da tam kapanma döneminde özel yatların denize çıkmasına izin verilmesinin sonrasında Göcek Koyu’ndaki bir yattan kameralara yansıyan görüntüler şaşkınlık oluşturdu. Vatandaşlar tarafından çekilen görüntülerde lüks tekne ile denize açılan bir grubun çıplak durumda birbirlerinin fotoğraflarını çektiği anlar yer aldı.
Takip et
Teknesi olana yasak yok! Lüks tekneleriyle açılıp çıplak poz verdiler…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Göcek Koyu’nda dün şaşkına çeviren görüntüler kaydedildi. Tam kapanma döneminde özel yatların denize çıkmalarına izin verildiği Muğla’da vatandaşların kamerasına tekneyle denize açılan bir grubun çıplak biçimde tekne üzerinde durduğu ve kamerayla birbirlerinin fotoğraflarını çektikleri anlar yansıdı.

SAMİMİ POZLAR VERİP O DAKIKALARI DA KAYDETTİLER

Lider Gazete’den Ahmet Arğıllı’nın haberine göre; yüz kızartan görüntülerde 2 erkek ve 6 kadının olduğu anlaşılırken, kadınların birbirleri ile samimi pozlar verdiği ve bu anları da telefonla kaydettikleri görüldü.

Teknesi olana yasak yok! Lüks tekneleriyle açılıp çıplak poz verdiler…

UYGUNSUZ GÖRÜNTÜLER TEPKİ ÇEKTİ

Bu Şekilde bir görüntünün tam kapanma dönemi ve Ramazan ayı içerisinde ortaya çıkmış olması ise büyük bir infiale yol açarken rahat bir durumda tekne üstünde uygunsuz biçimde dolaşan görüntülerdeki kişilerin kim oldukları ise merak konusu haline geldi.

DENETİMLER YETERSİZ Mİ?

Öte yandan tam kapanma dönemi içerisinde Muğla’da özel yatların denize açılabilmesi gündemde münakaşa konusu olurken bu şekilde bir olayın meydana gelmesi ise denetimlerin yetersizliğinden mi kaynaklanıyor sorusunu akıllara getirdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.