adplus-dvertising

Teknesi ile denize açılan amatör balıkçı kayboldu

Muğla’nın Bodrum ilçesinde sandalı ile denize açılan amatör balıkçı Erol Şimşek, denizde kayboldu. Teknesi Didim’de bulunan Şimşek için denizde arama kurtarma çalışması başlatıldı.
Takip et
Teknesi ile denize açılan amatör balıkçı kayboldu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yalıkavak Geriş Mahallesi’nde hayatını sürdüren 60’lı yaşlardaki Erol Şimşek, ortalama 4 metre uzunluğundaki Eray 62 adlı sandalı ile Pazar günü fırtınaya karşın denize açıldı. Akşam saatleri olmasına karşın amatör balıkçı geri dönmeyince eşi ihbarda bulundu. İhbar üstüne Sahil Güvenlik ekipleri çalışma başlattı. Telefonuna da ulaşılamayan Erol Şimşek’in teknesi, Didim açıklarında alabora olmuş durumda bulundu. Tekne, Yalıkavak’a getirildi. Denizde arama kurtarma çalışması devam ediyor.

Geriş Mahalle Muhtarı Hayrullah Kayacan, yaptığı açıklamada “Erol Bey Pazar günü balık avlanmak için denize açılmış. Kamera kayıtları ile yalnız başına denize açıldığı görülüyor. Hala geri dönmedi. Telefonuna da ulaşılamıyor. Zaten telefonu birkaç gün önce de arıza yapmış. Arama kurtarma çalışmaları sürüyor. İnşallah sağ salim bulunur.” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.