Tekirdağ’da patlayan piknik tüpü bomba etkisi yaptı!

Tekirdağ’da seyyar otomobilde mısırı haşlamak için çakmakla ateşlenen piknik tüpü bomba gibi patladı. Olayın sonrasında 3’ü çocuk 5 kişi yaralanırken, üzücü haberi duyar işitmez yıkılan anne gözyaşları içinde, “Saf oğlum benim, yandı güzel oğlumun yüzü gözü kıymaman ben sana vah güzel oğlum” demesi duyanların yüreğini burktu.
Takip et
Tekirdağ’da patlayan piknik tüpü bomba etkisi yaptı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, Malkara ilçesine bağlı Hacıevhat Mahallesi’nde bulunan TOKİ Konutları karşısındaki yol kenarında yaşandı. Edinilen bilgiye göre, seyyar otomobilde satış yaptığı mısırı haşlamak için çakmağını yakan Mesut Alakara (31), piknik tüpünü ateşlemek istedi. Faciaya dönüşen olayda, parlayan tüp bomba gibi patladı.

YÜZÜNDE YANIKLAR VAR

Patlama sonrası Mesut Alakara ile beraber Saniye Koşan (28), S.K. (9), D.D. (8) ve R.N.K. (4) yaralandı. Sağlık ekipleri ve mahalle sakinlerinin yardımıyla yaralılar Malkara Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Yüzünde yanıklar oluşan yaralı Mesut Alakara, tedavisinin devamı için Çorlu Devlet Hastanesi’ne sevk edildi.

ANNENİN ACI FERYADI

Mesut Alakara’dan gelen üzücü haberi duyan anne Emine Alakara, oğlunu görmeye geldiği hastanede gözyaşlarına boğuldu. Ayakta durmakta güçlük çeken Emine Alakara, “Ne yaptın da kendini yaktın canım oğlum. Bu kadar saf olma çocuğum. Yandı yavrumun yüzü gözü kıyamam ben sana. Saf oğlum benim, vah güzel oğlum” diye gözyaşı döktü.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.