Tekirdağ’da 15 yaşında cinsel istismara uğrayan kız çocuğunu ablası zorlamış!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Tekirdağ’da bir iş insanının 15 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu olayla alakalı açıklama yaptı.
Takip et
Tekirdağ’da 15 yaşında cinsel istismara uğrayan kız çocuğunu ablası zorlamış!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Tekirdağ’da iş insanı İrfan Pullukçu, 15 yaşındaki C.N.K.’ye cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklandı. Kız çocuğunun yaşadıklarını annesine anlatması üstüne ortaya çıkan cinsel istismarla alakalı abla H.K. da kardeşini ‘para karşılığı erkeklerle beraber olmaya zorladığı’ gerekçesiyle tutuklanıp, cezaevine koyuldu.

BAKANLIKTAN AÇIKLAMA GELDİ

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yapılan yazılı açıklamada, “Tekirdağ’da bir iş insanının 15 yaşındaki bir kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu ve söz konusu kişinin çıkarıldığı mahkemece tutuklandığı haberlerine ilişkin olarak aşağıdaki bilgilendirmenin yapılmasına ihtiyaç duyulmuştur. Vakaya ilişkin alınan bilgiyle beraber Tekirdağ Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüz, lüzumlu işlemleri tesis etmek üzere Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcılığı ile temasa geçmiştir. Habere konu çocuğumuz bir kuruluşumuzda güvendedir. Çocuğumuzun psikolojisi ve rehabilitasyonuna yönelik mesleki çalışmalar devam etmektedir. Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğümüz kanalıyla da hukuki sürecin takipçisi olduğumuzu kamuoyuna saygıyla duyururuz” dendi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.