Tehdit edilen Esra Erol saldırıya uğrayıp hastaneye mi kaldırıldı?

Geçtiğimiz günlerde canlı yayında eski eşini öldürdüğü öne sürülen Kibar Hanım’ın konusunu işlediği için tehdit edildiğini belirten Esra Erol’un yayın sonrası saldırıya uğradığı ve hastaneye kaldırıldığı öne sürüldü. Dün yayınlanan programında açıklama yapan Erol, bu şekilde bir saldırının söz konusu dahi olmadığını söylentilerin tamamen yalan olduğunu belirtti.
Takip et
Tehdit edilen Esra Erol saldırıya uğrayıp hastaneye mi kaldırıldı?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Senelerdir ATV ekranlarında program sunan Esra Erol, geçtiğimiz günlerde yeni evlendiği adamı dolandırdığı öne sürülen Kibar Ünüvar’ın olayını işlemeye başladı. Dolandırıcılık şüphesiyle ekrana çıkan Ünüvar’ın seneler önce silahla yaralanma neticesi yaşamını yitiren eşinin ölümüne sebep olduğu ileri sürüldü. Bu konuyu işlemeye başlayan Esra Erol, delilleriyle konuyu işlemeye başlayınca Kibar Ünivar ve çocukları tarafından tehdit edildiğini açıkladı.

ESRA EROL SALDIRIYA MI UĞRADI?

Meydana Gelen tehdit olayının sonrasında birçok mecrada Erol’un yayın sonra saldırıya uğradığı hatta hastaneye kaldırıldığı ileri sürüldü. Günlerdir ile ilgili çıkan iddialara kulak asmadığını fakat babasının haberleri görüp “Kızım benden bir şey saklıyorsun” demesi üstüne açıklama yapmak istediğini belirten Erol, canlı yayında sessizliğini bozdu.

“BU ŞEKILDE BİR ŞEY YAŞANMADI, SEVENLERİMİN İÇİ RAHAT OLSUN”

Programının sonunda açıklama yapan Esra Erol şu ifadeleri kullandı: “Beni üzen şey benim saldırıya uğradığıma dair haberlerin sevenlerimi ve ailemi üzüyor olması. Bu Şekilde bir vaziyet yok yaşanmadı. Eline klavyeyi geçiren yazıyor. Esra Erol doğru bildiği yayıncılık anlayışıyla devam ediyor. Beni seven herkesin içi rahat olsun.

Tehdit edilen Esra Erol saldırıya uğrayıp hastaneye mi kaldırıldı?

Bir kavga yaşanmadı. Babam bile ‘benden sakladığın bir şeyler var mı’ diyerek sordu. O yüzden bu gerçek dışı haberlerin doğru olmadığının altını çizmek istiyoruz. Gayet iyiyiz sağlıklıyız. Bu Şekilde bir vaziyet olursa bu zaten mühim haber sitelerinde görürsünüz. Yalan yanlış bir şeyin bu kadar büyümesini aklım almıyor. Doğru haberlere güvenin.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.