Tayland Kralı Vajiralongkon, Resmi Metresinin İhanetine Uğradı

Tayland Kralı Maha Vajiralongkon'un resmi metresi ilan ettiği Sineenat Wongvajirapakdi tarafından ihanete uğradığı açıklandı.
Takip et
Tayland Kralı Vajiralongkon, Resmi Metresinin İhanetine Uğradı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Tayland Kralı Maha Vajiralongkon'un baş metresinin ihanetine uğradığı resmi açıklama ile açıklandı. Açıklamada Kral'ın 34 yaşındaki baş metresi Sineenat Wongvajirapakdi'nin bütün unvanlarının geri alındığı bildirildi. Ayrıca orduda vazife yapan Wongvajirapakdi'nin rütbeleri de söküldü.

RESMİ METRESİ OLARAK AÇIKLAMIŞTI

Tayland Kralı Maha, yaz aylarında eski yakın koruması olan 34 yaşındaki Wongvajirapakdi'yi 'resmi metresi' olarak açıklamıştı. Tayland Kraliyet Sarayı, Wongvajirapakdi'nin 60'tan fazla görüntüsünü paylaşmıştı. 46 sayfalık biyografinin de olduğu kısım, dakikalar içerisinde çökmüştü. Kral Maha ve Sineenat Wongvajirapakdi hem resmi giysileri ile hem de günlük halleriyle söz hususu görüntülerde yer almıştı. 34 yaşındaki Sineenatra, görüntülerden bir tanesinde askeri üniforması içinde kaskını takarken görünmüştü. Tayland Kraliyet Sarayı tarafından resmi web sayfasındanpaylaşılan bu görüntüler, erişime kapatıldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.