adplus-dvertising

Taylan Antalyalı Savaşı

10 Eylül 2019, 11:12 tarihinde eklendi
Galatasaray'ın Erzurumspor'dan kadrosuna kattığı Taylan Antalya'lı ile ilgili açıklamalar devam ediyor. Gençlerbiliği'nin daha önce yaptığı transfer açıklamalarına cevap olarak kişisel hesabından paylaşımda bulunan Bucaspor Başkanı Cihan Aktaş için Ankara ekibi kamuoyuna açıklama yaptı.
Takip et
Taylan Antalyalı Savaşı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Taylan Antalyalı’nın transfer tartışmaları henüz bitmiş değil. Gençlerbirliği takımı kamuoyuna daha önce yaptığı açıklamada, Galatasaray ile Erzurumspor arasında gerçekleştirilen ve bonservissiz bir şekilde yapılan transfer hakkında hukukçuların bu süreci takip ettiğini ve araştırdıklarını belirtmişti. Açıklamada, Taylan Antalyalı transferinde Erzurumspor ile aralarındaki anlaşmaya göre sonraki satıştan %40 pay konulduğu ve transferin bonservissiz bir şekilde yapılmasına dikkat çekilmişti.

Bu gelişmeler sonucu ise Bucaspor başkanı olan Cihan Aktaş sosyal medyadan açıklamalarda bulundu. Cihan Aktaş paylaşımında “Bize Taylan Antalyalı üzerinden attığın kazığın aynısını bugün Erzurumspor Taylan’ı Galatasaray’a satarken sana attı diye ağlamayacaksın. Bu kazığın nasıl atıldığını sen öğrettin ona, O da senden öğrendiğini sana yaptı.” dedi.

Bucaspor Başkanı Cihan Aktaş’a da kamuoyuna yaptığı açıklama ile cevap veren Gençlerbirliği kulübü, “Kulübümüz hukuki süreç sonucunda haklı bulunursa, Bucaspor’un da devam eden hakkı işte bu aşamada devreye girecektir” ifadesine yer verildi.

Taylan Antalyalı Savaşı

Taylan Antalyalı Savaşı

Taylan Antalyalı Savaşı

Taylan Antalyalı Savaşı

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.