adplus-dvertising

Taylan Antalyalı: ‘Şampiyonluğa ulaşmak istiyoruz’

Galatasaray’ın milli futbolcusu Taylan Antalyalı, Teknik Direktör Okan Buruk ile yeni bir sayfa açtıklarını söyleyerek, “Okan hoca ile beraber bu sezon amaçladığımız hedefe ulaşabileceğimizi düşünüyorum. Ona yönelik çalışmalarımız devam ediyor. Sezonun ilk maçından son maçına kadar aynı konsantrasyonla beraber şampiyonluğa ulaşmak istiyoruz” şeklinde konuştu.
Takip et
Taylan Antalyalı: ‘Şampiyonluğa ulaşmak istiyoruz’
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Galatasaray’ın milli futbolcusu Taylan Antalyalı, yeni sezon öncesinde İhlas Haber Ajansı (İHA) muhabirine açıklamalarda bulundu. Oldukça verimli bir kamp dönemi geçirdiklerini düşündüğünü belirten Antalyalı, “Lige oldukça fazla bir müddet de kalmadı. En iyi biçimde başlayacağımızı umuyorum” diyerek konuştu.

“Okan hoca ile yeni bir sayfa açtık”

Teknik Direktör Okan Buruk hakkında da konuşan 27 yaşındaki futbolcu, “Benim gibi tüm Galatasaraylıların efsanesidir, efsanelerinden biridir. Okan hoca kulübü çok iyi tanıyan, bilen, kültürünü bilen ve ne istediğini bilen çok iyi insan ve aynı biçimde hoca. Bence onla yeni bir sayfa açtık. Okan hoca ile beraber bu sezon amaçladığımız hedefe ulaşabileceğimizi düşünüyorum. Ona yönelik çalışmalarımız devam ediyor. Sezonun ilk maçından son maçına kadar aynı konsantrasyonla beraber şampiyonluğa ulaşmak istiyoruz” dedi.

Bu sezon Avrupa’da oynamayacak olmalarının sorulması üstüne Taylan Antalyalı, “Avrupa’da olmamak avantaj gibi gözükse de Galatasaray’ın her zaman Avrupa’da, UEFA Şampiyonlar Ligi’nde, UEFA Avrupa Ligi’nde olan bir kulüp ve orada olmayı hak eden bir kulüp. O yüzden bu esasında bizim için üzüntü verici. Orada olmadığımız için çok üzgünüz. Bu sezonu bir daha yaşamamak ismine ona göre çalışıyoruz. Umarım ligde şampiyonluğa ulaşırız ve önümüzdeki sezonlar Avrupa’da aynı biçimde devam ederiz” ifadelerini kullandı.

Son olarak sarı-kırmızılı taraftarlardan destek beklediklerini de belirten başarılı futbolcu, “Taraftalar kötü giden geçen sezonda bize inanılmaz destek verdiler. Onlar da çok yıprandı aynı bizim biliyoruz. Asla bir daha öyle bir sezon yaşanmayacağını düşünüyorum. O yüzden baştan çok sıkı tutuyoruz. Onların daha çok desteğini bekleyerek umarım mutlu sona ulaşacağız. Onların desteklerine her zaman ihtiyacımız var” açıklamasında bulundu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.