Tayfun Korkut’tan Fenerbahçe için konuştu

Bundesliga'da Stuttgart'ın başında bulunan ve adı bir süredir Fenerbahçe ile anılan Tayfun Korkut konuyla ilgili açıklama yaptı. 46 yaşındaki hoca sarı lacivertli kulüp ile ilgili herhangi bir spekülasyona yol açmak istemediğini belirtti.

Uzun süredir Almanya’da mühim kulüplerin başında görev alan ve son olarak Stuttgart ile Bundesliga’da başarılı bir performans ortaya koyan Tayfun Korkut geleceği hakkında açıklamalar yaptı.


S Sport canlı yayınında merak edilenleri cevaplayan Korkut ile ilgili çıkan Fenerbahçe iddilarına da yanıt verdi. 46 yaşındaki çalıştırıcı “Türkiye’de bir takım çalıştırmayı düşünüyor musunuz?” sorusuna, “Kulübün ve benim düşüncelerimin bir araya gelmesi gerekir. Onu sağlayabilirsek her şey olabilir” yanıtını verdi.

‘FENERBAHÇE’YE BÜYÜK SAYGIM VAR’

Ersun Yanal ile yolların ayrılmasından sonra isimi ciddi biçimde Fenerbahçe ile anılmaya başlayan Tayfun Korkut o iddialara şu şekilde cevap verdi; “Fenerbahçe ile görüşmedim. Teklif de almadım. Herhangi bir yorum da yapmadım. Fenerbahçe camiasına karşı büyük bir saygım var çünkü. Herhangi bir spekülasyona yol açmak istemediğim için bu konuda yorum yapmam doğru olmaz”

Haber Etiketleri

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı