adplus-dvertising

Tatil için İngiltere’den Gaziantep’e geldi, kocası kızını kaçırdı

İngiltere’den kocası ve kızıyla beraber Gaziantep’e tatile gelen Bangladeşli Syeda Gulshana Begüm, otelden çıkış işlemi yapacakları esnada kocasının kızını kaçırmasıyla yaşamının şokunu yaşadı. Yaşananlar güvenlik kameralarına yansırken, acılı anne gözü yaşlı bir halde kızının bulunmasını istedi.
Takip et
Tatil için İngiltere’den Gaziantep’e geldi, kocası kızını kaçırdı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, Gaziantep’in Şahinbey ilçesi Karagöz Mahallesi’ndeki bir otelde meydana geldi. İddiaya göre, Syeda Gulshana Begüm (30), kocası P.Ş.H. (50) ve kızı Ruqaiyyah Şhah Hussain (3) ile tatil için İngiltere’den Türkiye geldi. Aynı zamanda İngiltere vatandaşı da olan Bangladeşli aile, Türkiye turları çerçevesinde 16 Haziran’da Gaziantep’e gelerek bir otele yerleşti.

Aile otelde iki gün kaldıktan sonra 18 Haziran günü resepsiyonda çıkış işlemlerini yapan P.Ş.H., bu esnada karısı Syeda Gulshana Begüm’ü tekrar odaya gönderdi. Karısı tekrar odaya çıktıktan sonra çıkış işlemlerini tamamlayan P.Ş.H, kızını da yanına alarak ortadan kayboldu.

P.Ş.H. adlı şahsın Syeda Gulshana Begüm’ü bırakarak kızıyla beraber kaçma anları ise güvenlik kameralarına yansıdı. Olay sonrası ne yapacağını şaşıran ve kızını Gaziantep’te bulacağı ümidiyle çaresizce bekleyen anne, ne ülkesine ne İngiltere’ye ne de başka bir yere gidebiliyor.

Tatil için İngiltere’den Gaziantep’e geldi, kocası kızını kaçırdı

“Eşim benden izinsiz kızımı alarak kaçtı”

Yaşamının şokunu yaşayan Syeda Gulshana Begüm, eşinin kızını kaçırdığını öne sürerek, çaresizce beklediğini ve yetkililerden yardım istediğini belirtti. Olay anını anlatan Syeda Gulshana Begüm, “Haziran ayının 7’sinde İngiltere’den tatil için Türkiye’ye geldik. Ayın 16’sında da Gaziantep’teki otele yerleştik. Ayın 18’inde buradaki otelden çıkış yapacakken eşim beni tekrar odaya gönderdi. Ben de tekrar odaya çıktım. Ardından da eşim beni beklemeden kızımı da kaçırarak gitti. Eşim benden izinsiz kızımı alarak kaçtı” şeklinde konuştu.

“Türk yetkililerden destek bekliyorum”

Eşinin kızını önce Gaziantep’in İslahiye ilçesine, oradan da Hatay’a kaçırdığını öne süren Begüm, “Valizlerle otelden çıktıktan sonra taksiye binmişler, ardından İslahiye ilçesine, oradan da duyduğumuza göre Hatay’a gitmişler. Şu anda nerede olduklarını bilmiyoruz. Kızımın bulunmasını istiyorum. Türk yetkililerden kızımın bulunması için destek bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

“Kızımın vaziyetinden endişe ediyorum, babası onu Suriye’ye kaçırmış olabilir”

Kocasının kızını kaçırması sonrası zor günler geçiren ve gözyaşı döken Syeda Gulshana Begüm, “Kızım daha üç yaşında. Kızımın vaziyetinden endişe ediyoruz. Kızımın bulunmasını istiyorum. Ne halde olduğunu bile bilmiyorum. Babası onu Suriye’ye kaçırmış olabilir. Belki de kızımı hiçbir zaman göremeyeceğim. Ben aynı otelde kızımın bulunmasını bekliyorum. Türk insanlarından, medyadan ve polis ekiplerinden destek bekliyoruz” diyerek konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.