Tatil İçin Geldiği İstanbul Kabusu Oldu

İstanbul Emirgan’da güvenlik kameraları bir çocuğun yola fırlayarak aracın altında ezildiği anları saniye saniye kaydetti.
Takip et
Tatil İçin Geldiği İstanbul Kabusu Oldu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Türkiye’ye turist olarak gelen Arap kadın önceki gün beklenmedik bir olay yaşadı. Karşıdan karşıya geçmek için caddede bekleyen kadının oğlu annesinin elini bırakınca olanlar oldu. Araç trafiğinin yoğun olduğu yolda karşıya geçmek isteyen çocuk yola fırladı. Hızla gelen otobüsü fark etmeyen küçük çocuk aracın altında kaldı. Olayı gören anne, oğlunun aracın altında ezildiğini görünce olduğu yere yığıldı.

Kazanın ardından ezilen çocuk olay anında orada bulunan vatandaşlar tarafından hastaneye götürüldü. Durumu ağır olan talihsiz çocuk kaldırıldığı hastaneden başka hastaneye sevk edildi. Küçük çocuğun tedavisinin ardından yoğun bakıma alındığı öğrenildi. Acılı baba yaşananların ardından oğlunun tedavisinin sürdüğünü söylerken çocuklarının yaşaması için dua ettiklerini söyledi.

 OTOBÜS ŞOFÖRÜ GÖZALTINA ALINDI

Polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı. Ekipler tarafından gözaltına alınan şoför ise çocuğu görmediğini söyleyerek yaşanan olaydan dolayı çok üzgün olduğunu dile getirdi. Hastanede tedavisi süren çocuğun ailesinin otobüs şoföründen şikayetçi olduğu öğrenildi.

Olaya şahit olan bir vatandaş “Kadın karşıya geçerken küçük çocuk annesinin elini bırakıp araçların olduğu yere doğru ilerledi. O sırada gelen araç küçük çocuğa çarptı. Olayı görür görmez yardım için yanlarına koştuk. Annesi çocuğun elini bırakmamalıydı.” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.