Tartıştığı Otomobil Sürücüsünü 4 Kurşunla Öldürdü!

Bağcılarda’ motosikletli bir maganda, trafikte tartıştığı talihsiz adamı 4 kurşunla öldürdü.

İstanbul’da bugün korkunç bir cinayet işlendi. Ablası ve arkadaşı ile özel otomobilinde ilerleyen Serdar Ç., tartıştığı motosiklet sürücüsü tarafından öldürüldü. Olay Bacılar’da medyana geldi. Motositlet kullanan bir maganda Serdar Ç.’den yol istedi. Ancak motosiklet ile araba çarpışında motosiklet sürücüsü yere düştü. Yara almayan maganda hemen ayağa kalkarak Serdar Ç. ile tartışmaya başladı.

Çevredekilerin sakinleştirme çabalarına aldırış etmeyen maganda belindeki silahı çıkarıp Serdar Ç.’ye art arda ateş etti. Yaralı olarak hastaneye kaldırılan talihsiz adam hayatını kaybederken çevredekilerin şikayeti üzerine olay yerine hemen çok sayıda polis ekibi intikal etti. Saldırganı kıskıvrak yakalayan polis ekipleri kelepçe takarak gözaltına aldı.

“SUDAN SEBEPLE ÖLDÜRÜLDÜ”

Hastaneye gelen Serdar Ç’nin yakınları sinir krizi geçirirken olaya şahitlik eden ablası ve arkadaşı da yaşananları gözyaşları içinde anlattı. Saldırganın tüm yalvarmalarına rağmen olayı büyüttüğünü iddia eden Serdar Ç.’nin yakınları “Bir insan bu sebeple öldürülür mü? Vücudundan tam 4 kurşun çıktı. Türk adaleti bu insana en ağır cezayı vermelidir” dedi. Saldırgan gözaltına alınırken savcılık olay ile ilgili soruşturma başlattı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı