Tartıştığı Adamı Yol Ortasında Kılıcıyla Öldürdü!

Almanya’nın Stuttgart şehrinde sokak ortasında kan donduran bir olay yaşandı. Yol ortasında tartıştığı adamı kılıçla öldüren adam çevredekiler tarafından görüntülendi.

Almanya’da iki adam sokak ortasında henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı tartışmaya başladı. Tartışmanın ardından Alman vatandaşı olan adam, 36 yaşındaki kavga ettiği Suriyeli adama kılıçla saldırdı.


Yol ortasında adama defalarca kılıç saplayan vahşi adam olay yerinden bisikleti ile kaçtı.  Saldırının ardından Suriyeli olduğu öğrenilen adam olay yerinde can verdi. Birçok kişinin şahit olduğu olayda çevredeki vatandaşlar o anları cep telefonu kamerası ile saniye saniye kayıt altına aldı.

POLİS HAVA DESTEKLİ OPERASYONLA YAKALADI

Olay yerinden kaçan zanlı izini kaybettirmeyi başardı. Alman polisi sokak ortasından işlenen cinayeti gerçekleştiren saldırganı yakalamak için operasyon başlattı. Saldırgan hava destekli operasyonların ardından saatler sonra yakalandı.

Kazakistan kökenli olan Alman vatandaşının öldürdüğü adamı daha önce tanıdığı açıklandı. Olayın neden yaşandığı henüz bilinmezken ölen Suriyeli adamın hırsızlıktan kaydı olduğu ortaya çıktı.


Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı