adplus-dvertising

Tarlasındaki çöpleri yakmak isteyince olanlar oldu

Sakarya’nın Kaynarca ilçesinde tarlasındaki ot yığınını toplayarak traktörün römork kısmına yükleyen çiftçi, geriye kalan çöpleri yakmak istediği esnada korku dolu anlar yaşadı. Alevler rüzgarında etkisiyle biranda römorku sardı, o dakikalar ise bölgede bulunan farklı bir vatandaş tarafından kaydedildi.
Takip et
Tarlasındaki çöpleri yakmak isteyince olanlar oldu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, Kaynarca ilçesi Kayacık Mahallesinde bulunan bir tarlada yaşandı. Edinilen bilgiye göre, D.B. adlı çiftçi oğlu ile beraber hayvanları için ekip biçtirdiği otları römorku ile ahırına getirmek için tarlasına gitti. Otları römorka yükleyen çiftçi, tarlada geriye kalan çöpleri de yakmak istedi. Bu esnada rüzgarında etkisiyle alevler biranda römorka sıçradı. Traktörü, römork kısmından ayıran çiftçi vaziyeti hemen itfaiye ekiplerine bildirdi. Bölgeye ulaşan itfaiye ekipleri yangına müdahale ederek söndürdü. Ot yığınları tamamen küle dönerken, traktörün römorkunda da maddi hasar oluştu.

Öte yandan, yangın anı ve ardından yaşananlar ise o an bölgede bulunan başka bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasıyla an be an kaydedildi. Görüntülerde; çiftçinin, alevlere teslim olan römork kısmından traktörünü kurtarması ve bir müddet sonra itfaiye ekiplerinin bölgeye gelmesi yer aldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.