Tarkan’la Fotoğraf Çekilen Ezgi Mola’nın Alnı Yandı

Tarkan konserine giden ünlü oyuncu Ezgi Mola, alnına yapıştırdığı konfeti nedeniyle alnını yaktı. Oyuncu durumu açıklamak için mesaj yayınladı.

Ünlü oyuncu Ezgi Mola, dün akşam gerçekleştirilen Tarkan konserinde talihsiz bir olay yaşadı. Konser sırasında havaya atılan konfetilerden bir parçayı ıslatıp alnına yapıştırınca alnı yandı. “Tarkan Zamanı” adıyla yapılan ve Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleştirilen Tarkan konserini en ön sıradan izleyen Mola, başına gelen olayı Instagram’dan yaptığı açıklama ile duyurdu.


EZGİ MOLA, TARKAN KONSERİNDE GAZİ OLDU

Güzel oyuncu Ezgi Mola “Alice Müzikali”ndeki kraliçe rolüyle tiyatro sahnelerindeki kariyerine devam ediyor. Bir süredir ekranlardan uzak olan ve 1 yıl boyunca ekranlara dönmeyeceğini açıklayan güzel oyuncu, sosyal medya hesabı Instagram’da en yakın arkadaşlarından Enis Arıkan’la yaptığı paylaşımlarla gündemde kalmaya devam ediyor.

Tarkan konserinde konfetiyi alnına yapıştıran Ezgi Mola, alnının yanmasına neden oldu. Tarkan, Demet Akalın ve Tarkan’ın eşi Pınar Tevetoğlu ile fotoğraf çekilen ve bu fotoğrafı sosyal medya hesabı Instagram’dan paylaşan Ezgi Mola, hayranlarından gelen “Alnındaki boya mı?” sorularına bir açıklık getirmek için durumu anlatan bir açıklama yaptı. Mola, alnını yanlışlıkla yaktığını belirtti.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı