adplus-dvertising

Tarkan’ın Konser Paylaşımına Cem Yılmaz’dan Cevap

Harbiye'de 9 günlük konser turuna başlamaya hazırlanan Tarkan, Instagram'dan hayranlarına "hazır mıyız?" diye sordu. Cem Yılmaz da "Hazırız" diyerek cevapladı.
Takip et
Tarkan’ın Konser Paylaşımına Cem Yılmaz’dan Cevap
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

9 günlük Harbiye Açıkhava Tiyatro’su konserine başlayacak olan Tarkan, sosyal medya hesabı Instagram üzerinden takipçilerine, ”Geri sayım başladı, bende heyecan dorukta. Siz hazır mısınız?” diyerek konserlerinin başlayacağını duyurdu. Hayranlarıyla heyecanını paylaşan Megastar Tarkan’a ilk ünlü yorumu Cem Yılmaz’dan geldi. Türkiye’nin en iyi sesiyle en iyi komedyeninin Instagram’daki etkileşimi büyük yankı uyandırdı.

Tarkan’ın Konser Paylaşımına Cem Yılmaz’dan Cevap

TARKAN’IN PAYLAŞIMINA BEĞENİ VE YORUM YAĞDI

Sosyal medya hesabı Instagram’da hayranlarına konserlerinin müjdesini veren Tarkan, ilk yorumunu Cem Yılmaz’dan aldı. “Hazırız” diyen Cem Yılmaz’a birçok ünlü de katılarak yorumda bulundular. Pınar Altuğ, Nur Yerlitaş gibi isimler konsere katılacağını söyledi.

Megastar, geçen yıl kucağına aldığı kızı Liya’ya ve ailesine daha fazla vakit ayırmak için konserlerine ara vermişti. Geçtiğimiz yıl kaçırdığı konserleri bu yıl telafi etmek isteyen Megastar’ın, yoğun bir konser programı olacağı öğrenildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.