adplus-dvertising

Tarkan’dan Sezen Aksu paylaşımı

Ünlü sanatçı Tarkan’dan, son günlerde eleştirilerin hedefinde olan Sezen Aksu’ya destek geldi. Sezen Aksu ile olan bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaşan Tarkan, Aksu’ya yapılan ayıbın unutulmayacağını, tarihe yazılacağını söyledi.
Takip et
Tarkan’dan Sezen Aksu paylaşımı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Tarkan’dan Sezen Aksu’ya destek geldi. Sosyal medya hesabından Aksu ile olan bir fotoğrafını paylaşan ünlü sanatçı, yapılanları haksızlık ve saygısızlık olarak nitelendirdi.

Sezen Aksu’nun şarkıları ve varlığı ile bu toprakların, vicdanın ve kalbin sesi olduğunu söyleyen Tarkan, “Ülkemizin en büyük değerlerindendir. Candır, canımızdır o” ifadelerini kullandı.

Tarkan’dan Sezen Aksu paylaşımı

İşte Tarkan’ın Instagram hesabından yaptığı o Sezen Aksu paylaşımı;

“Son günlerde kendisine yapılan haksızlık, saygısızlık ve ayıp hiç bir zaman unutulmayacak, tarihe yazılacaktır.

Bugünün tbt’si de Sezen’le yıllar önce gittiğimiz Thailand tatilinde herkesi ekip başbaşa gezip tozduğumuz, eğlendiğimiz, tanınmadan özgürlüğün tadını çıkardığımız unutulmaz anlardan olsun.”

Tarkan’dan Sezen Aksu paylaşımı

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
SHY
21 Ocak 2022, 14:09 tarihinde yazildi

2017’de Söylenmiş bir şarkıya 2022’de tepki göstermek hedef şaşırtmak, gündem değişmekten başka bir şey değil. Bunu anlamamak için aptal olmak gerekir. Gelelim tepkilerin neden olduğu o şarkı sözlerine.
“Selam söyleyin o cahil Havva ile Adem’e” Allah ayette zaten “Ey Âdem! Sen ve eşin cennette oturun, orada istediğiniz yerden rahatça yiyip için ve şu ağaca yaklaşmayın; yoksa zalimlerden olursunuz” dedik.
Allah o ağaçtan yemeyin zalimlerden olursunuz demiş ve yemişler:Zalim oldular ayete göre.? Buda cahilliktir.Nefsine uymaktır değilmi.? Eeee sizin tepkiniz Sezen AKSU ya değil Haşa. Allah’a olmuş olmadımı şimdi..? Bir an önce Kelime-i Şehadet getirin..

  • Cevapla
  • 0